Aktuální stav, feelings

26. ledna 2013 v 22:00 | Cukřík |  →About Me
Áchjo, je to zase tady. Deprese z jídla, mé postavy, mého myšlení a vnímání sebe sama.

Od cca 12.prosince jsem dala dolů 10kg +/- . Něják...něják mi to ale nepříde, že to je vůbec pravda. V posledních dnech se cjetim tlustá, hnusná, ošklivá, oblácaná, tak, jako na samým začátku celýho tohodle koloběhu (Tj. asi...3,4 roky zpět) Tehdy jsem měla snad nejvíc ve svém životě a vůbec nedokážu pomyslet na to, že bych tolik měla zase. Tady je ovšem ten zádrhel. Já se momentálně cejtim tlustčí než kdy jindy. Tlustčí než všichni lidi kolem mě. Nedokážu ukázat na NIKOHO, kdo mi příjde, že je tlustčí, než já.

Začínám být zase zoufalá. Ten pocit zoufalosti, když máte plný břicho a podlě přírodních zákonů by vám mělo být dobře. Ale mě jaksi není. Vždycky se cejtim tak hnsuně nafouklá, popadá mě panika, že mi nejsou vidět žebra, kosti, nic, že vidím v odraze zrcadla jen jeden velkej obrvskej balón.
Vzpomínala jsem na svojé story s duretikama a laxativy. Byla to špatná věc, ale zas na druhou stranu jsem trochu zhubla. V lednu jsem dokonce už i několikrát zvracela...laxativa nebyla po ruce a já prostě potřebovala to jídlo vyhnat ven. Já vím, jak moc je to špatně. Ale v nějákých temných okamžicích se mi v hlavě nevyznačuje jiná cesta, než tadle.

Bohužel se mi v poslední době začala motat hlava při jakémkoliv prudším pohybu...což pro mě znamenalo vyloučení několik strojů v posilovně a i aktivit. Štve mě, že neznám příčinu. Doufám, že neskončím jako vloni toudle dobou v nemocnici...tehdy to totiž byl okamžik, kdy jsem se vysrala na sebe kontrolování a začla se cpát jak nezavřená.

Už fakt nevím, co mám dělat víc. Snažím se jíst zdravě, opravdu není skoro nic, co by bylo nezdravýho, každý den chodím do fitka, se psem na velké tůry, večer před spaním se ještě mořím s posilováním. Denně se vážím, piju hodně vody, hodně spím...a prostě váha se hýbe kolem toho jednoho zasranýho čísla.

*Ten pocit bezmoci, když občas máte pocit, že omdlíte vyčerpání ve fitnesscentru, k večeři vás čeká lsit salátu a váha se nehýbe...a vy nevíte, co máte dělat víc*

K tomu všemu navíc mám jet v červenci s přítelem a přáteli na dovolenou na Krétu. A...když si sebe ted představím v plavkách někde na písku, rozpláclou, odpornou...je mi fakt na zvracení...jestli do tý doby se sebou něco neudělám, tak snad nikam nepojedu...

Už toho mám prostě dost. Od zítřka ubírám jídlo a přidávám ještě víc pohybu. A jestli todle nezabere...tak už vážně, ale vážně nevím...

Sorry za takovej výlev emocí.Panebože, takhle vypadat v létě...dala bych za to absolutně cokoliv...;((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 MIA MIA | 22. května 2015 v 13:19 | Reagovat

ahoj, o jídle moc nevíš, zajdi si k výživovému poradci a on ti sestaví jídelníček.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama