Prosinec 2012

13.12.12

13. prosince 2012 v 22:26 | Cukřík |  →My day
Dnešní den byl zahájen nádhernou situací - zaspala jsem :D Docela vtipný, ale něják sem do tý školy 15 minut po zvonění doběhla( na tý ledovce to bylo fakt vzrůšo!) a učila se, učila se a učila...za ten den sem furt chodila do automatu do kafe a i bohužel do bufetu, protože sem se ráno nestihla nasnídat.
Hektický den pokračoval, byla jsem venku se psem, pak jsem byla u přítele, kde jsme pařili hru našeho dětství - HP and the chamber of secrets..:D Pak jsem přišla domů, učila jsem se (teda, snažila se o to) jelikož zítra píšu ekonomiku, zemák a němčinu no a teď...už to něják nechávám plynout.
Jsem myšlenkama naprosto někde jinde, v sobotu mě totiž čeká casting do Československé Superstar 2013....tak uvidíme, moc šancí si nedávám..:-)

Jídelníček
Snídaně: Jahodový jogurt (160g) + 10g cereálií (školní bufet, no..=/)
Svačina: 2 plastové kelímky kafe :D
Oběd: Trochu omáčky s masem =( strašnej fail, doma se tapetovalo, tak nebylo moc na výběr...
Svačina: Nic
Večeře: Salát - kousek okurky a papriky, 3 lžíce bílého jogurtu, hrstka rýže
Pití: 3x kafe, 1x hrnek čaje, 1,5l dobrá voda jahodová
Pohyb: cesta do a ze školy (pěšky, 2 minuty autobusem) , 1h a 45m chůze se psem

-Proč já nedokážu udělat jeden den naprosto dokonalej?
-Dostala jsem krámy, takže jsem nafouklá jak hovadu a ani posilovat nebudu, nemám sílu...a ani prakticky čas, kvůli tý posraný škole...


Středa 12.12.12

12. prosince 2012 v 21:27 | Cukřík |  →My day
Dnešní den byl doslova "FUUU" . Jídlo se mi podle mých představ ani moc nepovedlo, chtěla bych se postupem času dostat zase na způsob, jakým jsem jedla před rokem a půl - to jsem hubla, zatímco tímdle jídelníčkem si akorát udržuji váhu.
Ve škole na pytel, jako obvykle. Psala jsem písemku z dějepisu ( jsem na škole zaměřené na dějiny, zěměpis a jazyky), kde nám opět "milá" pí.profesorka M. dala otázky, které nebyly jak v poznámkách, ani v učebnici...konec prostě, budu ráda, když tu školu prolezu.
Pak jsem měla psát také ze zemáku a čtvrtletku z němčiny(FUJ!), ale měla jsem anglickou olympiádu, na který jsem skončila 2. z 25 vybraných ze tříd od 1. do 3., stím, že příští rok už budu první. Tak koho by to nepotěšilo.
Furt mě trápí moje postava...jak vypadám...furt na to musím myslet...možná proto dnešní jídelníčke neybl tak extrémně přežírací.

Snídaně: Hrstička cereálií+nízkotučné mléko
Svačina: Dobrá voda jahodová
Oběd: Menší porce kuřecího vývaru s dušenou zeleninou
Svačina: lehčí fail, 4 kokosky(máma pekla na Vánoce :-X)
Večeře: Talíř rýže se zeleninou

Pití : Dobrá voda jahodová, litr čaje
Pohyb : chůze do a ze školy( cca 40min. rychlé chůze), rychlá chůze se psem (1h, 10min.), posilování (stehna, zadek, lýtka, břicho(=bachor :D) , ruce).


Chci to zlepčiiiiiit =(