Červen 2011

Všechno v prdeli

12. června 2011 v 20:52 | Cukřík
Nadpis zní jasně.
Nezvládla jsem víkend.
Cejtínm se odporná.
Jsem nejtlustčí ze všech mých kamarádů..
Cejtím se jak velryba a to jedu za týden k moři
Všichni se mi tam budou smát..

CO MÁM DĚLAT??
už vážně nevím...


Po dlouhé době jídelníček : 8.6.2011

8. června 2011 v 6:32 | Cukřík |  →My day
Sn. Muller Riso = 189kcal
Sv. Cereální tyčinnka Dobrá Vláknina = 61kcal
Ob. Slepičí polévka do hrnečku(50) + těstoviny(40) + zelenina a sýr (50) = 140kcal
Sv. 1/2 povidlového hřebene = JSEM PRASE!!!! ???kcal
Ve. Vanilkový jogurt light( 53) + 4 ředkvičky pálící jak čert (15) + 1 opavia oplatka takovýho toho tvaru podlouhlého obdélníku (??) = 68kcal

CELKEM : 458kcal + FAIL...

Pití : 2,5l vody + 2l čaje
= to se mi vůbec nelíbí. Je to takhle už několikátý den a já se stejně každý ráno budím s šíleně suchou pusou a mám hrozně moc velkou žízeň. Myslíte, že to je normální?

DO MK: 13 DNÍ
Už teĎ vím, jaká bude na MK moje pozice....:Pondělí - den nakupování <3

6. června 2011 v 20:37 | Cukřík |  →About Me
Ách, ještě "za tepla" se s váma musím podělit o mé nenhraditelné pocity - vrátila jsem se z nákupů. Jinak - vrátila jsem se z ÚSPĚŠNÝCH nákupů!! <3

Nejdřív jsem teda prolezla celý OC, a pak jsem ho prolejzala znova, tentokrát už s nákupama :D
Nejdřív jsem zakotvila v CALZEDONII, kde jsem si plavky teda nemohla vybrat :D Jako - vybrala bych si je nejradši všechny, byly fakt strašně hezký :) Nakonec zvítězily černé s puntíkama, krásně řešené - podprsenka se dá tvarovat pomocí uzlíků - může být buď vytvarovaná tak, že je ztažená těsně nad prsama, nebo žee tlustý pruh vede až za krk. Jsou ách<3 A dokonce bych řekla, že mi to v nich sluší! A zase...podprsenka 42, kalhotky 38..šílený :D
Prostě...jsou nádherný :) Tohle jsou ony :
Jasně, chtěla jsem si koupit dvoje, ale jedny stály tisícovku a tak třeba až půjdu na nákupy s mamkou, tak ještě nějáký s Calzedonie dostanu...:))

Další věc, co jsem si koupila, byly šaty - tentokrát z Timeoutu a podržte se všeho, čeho můžete - VELIKOST 36!!!! Jasně, jsou to volné šaty, ale že JÁ, mám VELIKOST 36...to je prostě...ááááááA poslední věc, co jsem si dneska koupila, byla plážová taška :) Obyčejná, praktická, z Deichmana :) Ale hezká, líbí se mi a potřebovala jsem jí :)Asi jsem se zbláznila, ale začínám se sebou bejt spokojená.

5. června 2011 v 18:26 | Cukřík |  →About Me
No, jak mluví nadpis, tak se tak opravdu děje. FAKT nevím, čím to je :DD
Možná je to trošiku způsobené tím, že jsem si v sobotu koupila nové kraťásky - klasické, jen jsou červené :D A jsou 100% bavlna. A velikost? 38. !!! Všechny ostatní kalhoty, až na jedny džíny, co už sou letitý, mám 40. HAH, že by změna? Trička mám nové také 38 a dokonce se mi i zmenšila prsa :D. Příjde mi, jako kdyby se mi něják vytvarovala jinak zase postava, nebo co.

Nicméně, ZÍTRA jdu do školy jen na první dvě hodinky, pak k zubaři ( sakra, doufám, že mi nic nenajde :D) , pak nejspíš se psem ven k řece a pak mi mamka SLÍBILA, že mě vezme na nákupy kvůli tomu MK, Řecku. V tu sobotu jsem byla jen v Tescu, takže jsem si koupila věcičky jako opalovák, sprcháč, šampón, pastu, deodorant atp., prostě drogošku. A zítra bych si chtěla koupit nový plavky (alespoň dvoje, sice mám ve skříni troje, ale sou už docela starý...ještě by se mi tam rozpadly :D), nový botičky, plážovou tašku, nějáký hezký tílka, a chtěla bych mamku překecat na nový kalhoty a nějákou mikinu. Nojo, to zas bude peněz, jenže představte si - moje všechny kalhoty mi jsou VELKÝ. Nechápu to. V pátek jsem na sobě měla svoje oblíbený džíny ( http://nd04.jxs.cz/867/832/c5226f824b_69926641_o2.jpg ) a kamarádka mi řekla :"Káťo, prosimtě nezlob se, ale tobě sou všechny kalhoty šíleně velký..." No, koho by to nepotěšilo, že jo :D

PŘÍJDE MI, že mi zhubly nohy. No vážně, je to divný. Fakt HODNĚ divný.


Já vím, furt je to humus na entou, ale pro mě je to úspěch!!! :)))) To samý postava, příjdu si taková...štíhlejší...doufám, že to není jen můj pocit :(((Zase - pro vás je to nejspíš hnus, ale pro mě je to docela úspěch.

Jsem DĚSNĚ RÁDA, že se na MK začínám těšit a že se bojim jenom trošku. Přece jenom jsem tlustá, vím to, ale teď už s tím můžu udělat jen to, že se s tim smířím, o což se velice tvrdě pokouším :D

Tenhle víkend jsem strávila na chatě a byla to tak trochu jídelní katastrofa :-/// No, já tam prostě strašně nerada jezdím, o tom žádná. Měla jsem tam s tím problémy už na podzim loňskýho roku....Taky se tu objevilo pár nadávacích článků :DD
O to hůř, že tam ve čtvrtek jedeme zase :-// Až o neděle. ÁCHJO....

2.červen

2. června 2011 v 6:51 | Cukřík

DO MK : 19 DNÍ

A abyste věděli, už včerejší den byl hnací motor k tomu, abych s tím něco za tědlech 19 dní udělala, a věřte mi, že já udělám!!

Vyměnila jsem baterky na váze a začala jsem na ní stoupat tak, jak se má( předtím jsem stoupala tak jakoby....no, stála jsem jenom na patách a tak, BÁLA jsem se stoupnout celýma chodidlama). Ale STEJNĚ mi příjde, že váží víc. Poněvadž po páteční přežíračce jsem u BABIČKY měla na váze 70...po přežíračce...! Nechápu to prostě.

Dneska píšu bižuli a děják. O bože, dej ať to dám, jde mi o jedničky na vysvědčení...a já je potřebuju...HODNĚ!!!

Jsem PŘESVĚDČENÁ, že jídlo a pohyb dneska prostě dám!! Musí, když už je jenom 19 dní! Bože!

Sn. Jahodový jogurt(110) + 15g bebe mini( 70) + 1/2 pudinku (60) = 240kcal...*doprdele
Sv. Suchar = 50kcal
Ob. Jablko (110) + corny linea (65) = 175kcal
Sv. Nic
Ve. 200g Cottage sýr light (170) + zelenina (10) + šunka (30) = 210kcal

CELKEM : 675KCAL

Worlds Most Beautiful People Images

1.červen

1. června 2011 v 20:43 | Cukřík |  →My day
Dnešní den asi jen v prá řádkách :))

Do školy jsem konečně DOŠLA :D No, taky se divim :) Byl to celkem v pohodě den. I JÍDLO V POHODĚ (?!?!) :D Jen mě trošičku znepokojuje, že nemám hlad :( Asi jsem se zbláznila, ale hlad mi k dietě tak něják pasuje :D A takhle se bojím, co bude za váhu zejtra. No, uvidíme.
Každopádně začínám odpočítávat dny do MK. Už jsou to fakt jen týdny...ani ne měsíce. Hah, tak to je psycho. V lednu jsem sama sobě machrovala, že je leden, že mám dost času, plánovala jsem si, že na MK POJEDU TAK S 62KG!! Jak naivní jsem byla. A ted? No, škoda mluvit.
Začínám se smiřovat s tím, jaká jsem, ale STÁLE se to snažím změnit.

Dneska je první červen. Utíká to, co? Mám 22 dní. Musim s tím něco udělat, sakra :/// A to, že teď 2 víkendy po sobě naši chtějí jéct na chatu mi opravdu nepřidává, snáším to tam s jídlem fakt bídně :-// a hlavně pohyb...Ale zase si říkám - předminule, když jsem tam byla, byla to katastrofa...minule už to bylo o stupeň lepší, sice ne uplně nejlepší, ale ani ne nejhorší. Takže TEĎ to musím 100% dát!

Dostala jsem školní fotky. No, ehm. Mám 7 skupinek a na jedný jsem fakt teda extra hroch. Ale...to je fakt hrozný, jen mě mate, že na ostatních se sama sobě líbím...ale ta jedna...myslíte, že to může bejt i špatným úhlem focení?

JÍDELNÍČEK
Sn. Jahodový jogurt( 110) + musli sušenka (40) = 160kcal
Sv. Vanilkový jogurt light = 53kcal
Ob. 100g bramborové kaše (100) + zelenina, šunka, suchar = 207kcal
Sv. Kopeček vanilkové zmrzliny...následně vyzvracený...neříkejte nic...
Ve. Francouzká polévka do hrnečku(48) + plátek sýra (30) + zeleninka (10) + šunka (27) = 115kcal

CELKEM : 535kcal
= = = = = = > A NEMÁM hlad...jak ej to sakra možný?

Pití : 1,5l vody
1l čaje

Pohyb : 1h, 30 min chůze 7km/h = - 759kcal( to si ze mě ty kalorický tabulky dělaj spíš srandu, ne? )
posilování 40 minut
Aerobik 30 minut - 292kcal

DO MK : 20 DNÍ. To toho už fakt nestihnu moc :((