Březen 2011

Sobota 12.3 - Sobotní pohodička

12. března 2011 v 11:44 | Cukřík |  →My day
Sn. Light čokoládový jourt + wafle ( 53 + 145) = 198kcal
Sv. Mandarinka + lentilky( musela jsem si je koupit..:D Prostě musela! :D(60 + 130) = 190kcal
F. Kousek štrůdlu(cca 40) = 150kcal
Ob. Zeleninka (14+6+14) a sýr (30) = 64kcal
Sv. Kus domácí pizzy 100kcal + Mandainka 60kcal
Ve.

11.45 - Zatím to teda vypadá bídně...achjo, já to zase mrvim, to je děsný.
13.00 - STAV 702 KCAL!! DOPRDELE PRÁCE!!!
16.10 - Stav 762kcal je fakt...nahovno.

Pátek 5.3

11. března 2011 v 6:37 | Cukřík
Zlata, jen krátce. Dneska jedu do tý Prahy.
Taky se MOC omlouvám, že sem vác včera noeběhla - dneska to napravím.

VÁŽENÍ: Vážila jsem se i trubka se snídaní, morkýma vlasama a s velkým trikem na sobě...ale stejně jsem tam měla 75,6 ( +0,4kg) takže jsem v prdeli. Plán byl, aby tam místo pětky byla čtyřka. Zklamala jsem. MUSÍM se teď do toho opřít. Šance mi utíkají před očima. Šance, že na MK budu hezká...

FOOD
Sn. Light vanilkový jogurt + wafle (53+145) = 178kcal
Sv. Zeleninová krabička = 30kcal (rozhodla jsem se dělat si k svačině zeleninu...musim prostě ty kalorie někde ubrat a taky je to dnesak do autobusu na obranu před spolužáky.
Ob. SALÁT + LIGHT JOGURT = 120 čínského zelí, 100g okurky, 3 plátky šunky (14+ 16 +30)+(53) = 113kcal
Sv. Mandarinka = 60kcal
F. 40ti gramový kousek smaženého sýra ( maminka dělala jí a tátovi večeři, já seděla v kuchyni a povídaly jsme si...nedala si říct, prostě a kus mi dala na talíř...snědla jsem ho jen půlku) = 80kcal
Ve. Salátek s light krávou (OPĚT ŽÁDNÝ KEČUP!! :)) ( 30+30) = 60kcal
F. Wafle = 140kcal

CELKEM : 521kcal
PO F. : 651..
(ale neni tam započítané dopolední ovoce, které mělo....nevím, kolem 50kcal?)

DNEŠEK SE MI MOOOOOOOC LÍBÍ!!!!

Taky jsem se rozhodla, že uplně vyškrtnu kečup z jídelníčku (14.40 - SPLNĚNO!) . Jen samý cukry. Ono to pude...!

MUSIM O DOKÁZAT...MUSÍM!! V PONDĚLÍ S EBUDU VÁŽIT A TU 4KU TAM CHCI VIDĚT!!!

EDIT(14.40) : Takže jsem docela úspěšně zpět z výletu! :) Byli jsme na Kavčích horách ve studiích ČT1 - Bylo to úžasný! :) Strašně se mi to líbilo, koukli jsme se, kde se třeba natáčí Kouzelná Školka, Zázraky Přírody, a tak dál :) Večer sem dám nějáké fotky :)
Jak jsem taky předpokládala, všichni měli s sebou nekonečně zásoby jídla. Já jsem si udělala takovou krabičku, kam sem nastrkala zeleninu a v průběhu sem jí celou snědla. Kámoška měla 2 obrovský bagety s kuřecím masem, crackery, brambůrky, musli tyčinky a bonbony...Měla jsem jednu bonbaru, toť vše, za což jsem nehorázně ráda. Mohlo to bejt ale lepší :( Celkově jse pak navíc měla asi půlku banánu a jednu jahodu...sakryš.

Čtvrtek 10.3

10. března 2011 v 6:38 | Cukřík |  →My day
Takže jsem se samožřejmě nezvážila. Jsem slaboch, no. Ale fakt jsem se po tom včerejšku bála. Celej večer jsem sice procvičila a snažila se ze sebe vytřískat duši, ale něják se to zatím nepovedlo.

FOOD
Sn. Activia Bílá sladká, 1 bebe sušenka, kousek jablka ( 103+50+27) = 180kcal
Sv. Jablko = 80kcal
Sv. 2 Musli tyčinku...>_< = 120kcal
Ob. Salátek(okurka, paprika, ledový salát, čínské zelí, liht sýr) = 80kcal
Sv. 100 jogobelly light = 60kcal
Ve. Salát+ FAIL = 333kcal

CELKEM FOOD: 853kcal!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAKŽE ZÍTRA BUDU MÍT 600!!!!

Pohyb: 1h, 20minut ostrá chůze 8km/h se psem, 30minut tancování (kombinace aerobiku, zumby, streetu atp.), čtvrt hodiny skákání přes švihadlo, posilko.

EDIT (19.45) - TOTÁLEN SEM TO ZESRALA. K večeři jsem měla talířek, na kterým sem měla 80g kuřecí šunky, trošku zeleniny a light jogurt ( 80+20+53). Pak jsem měla HAMÁNKA (180kcal) a menší mističku cereálních polštářků(jsou lehounký...) jsem prostě KRÁVA!!

Pohyb: Dneska mi odpadá trénink, takže půjdu jenom se psem ven a pak budu jako včera doma posilovat, skákat přes švihadlo, běhat na místě, dělat panáka, atd. atd.

Dneska to vypadá na docela volnej den, ale to jsou prakticky skoro všechny v tomhle týdnu.

Tohle je prakticky můj poslední školní den, jelikož zítra jedem se třídou na výlet do Prahy na exkurzi do Barandovskýh studií ČT1. Docela se těším, ale už kámošky plánujou, jaký hromady jídl si potáhno
u do autobusu atd. BUde to utrpení...:(


Středa 9.3 - Faily, faily, zase faily.

9. března 2011 v 18:56 | Cukřík |  →My day
Holčičky moje milované, já to kazím, kudy chodím :(

Dnešní rno začalo tak docela i snad dobře, měla jsem vcelku zdravou snídani, svačinku taky. Oběd vcelku ušel, ale pak to šlo do kytek. Ze včerejší čokolády z MDŽ zbyly 2 řádky které mamka položila jen tak volně na poličku. A já si samozřejmě vzala 2 kostičky. Pak jsem měla ještě 2 lžičky marlenky. KURVA.

Úterý 8.3 - Uspěchaný den?

8. března 2011 v 6:52 | Cukřík |  →My day
Úterý je v každém mém školním tejdnu takové to nejaktivnější - Ve škole mám třeba i tělák, hudebku, dneska máme dokonce nějákou přednášku, končím ve 2, příjdu domů, rychle se naobědvám a jdu na volejbal, kterej je dneska zaměřený na kondiční trénink, takže je to zase o něco namáhavější, než ostatní tréninky. Odtamtuď odcházím o 5 minut dřív a v tom samém areálu se přesouvám do velké hudebny, kde mám sbor( o něm taky plánuju něco víc napsat v nejbližší době :)). Domů se vratím kolem půl 8.

Pondělí 7.3

7. března 2011 v 7:00 | Cukřík |  →My day
Jez tučný. Cpi se cukrama, sacharidama a škrobem. Ale pak si nestěžuj a nebreč, že jsi tlustá.

Obvyklé ospalé, unavené, otravné pondělí. Škola do 4, pak jsem šla domů, nakonec jsem psa nevenčila, takže se doma teď tak trošku nudím. Co mě štve je prakticky můj úlet s polévkou - nebyla plánována. No co, je to pondělí, zítra to vytáhnu. Snad.

>> 2 dny do vážení

->celý článek...

Neděle 6.3 - Večerní dodatek

6. března 2011 v 21:13 | Cukřík |  →My day
Dnešní den byl v ohledu nálady a zážitků fakt super!!
Nakonec jsme šly jenom na nákupy, ale stálo to za to :) No, na nákupy...měla jsem u sebe docela málo peněz a kapesný na březen jsem nedostala - čekám na středu, jdu si vyřizovat nový pas, protože tenhle můj aktuální za chvilku propadne a taky si jdu zařídit účet v bance, na který jsme se s maminou dohodly, že mi bude posílat měsíční příděl...

Neděle 6.3 - Aneb: Chceš? A nebo ne? ROZHODNI SE!

6. března 2011 v 11:16 | Cukřík |  →My day
Opravdu chceš? Opravdu chceš sundat pár kil? Opravdu chceš mít ploché břicho, menší zadek, stehna nepodobající se kmenům stromu? Tak vyndej tu buchtu z tý držky a dej si zeleninu!!

>>Celý článek

WHY?!

5. března 2011 v 22:02 | Cukřík |  →About Me
Opět mám příšerně depresivní náladu. Momentálně si pouštím Dívám se dívám a bulím jak malá holka. Mám na sebe zlost. Příšernou zlost. Srovnala jsem totiž fotky, které fotím každý týden - v plavkách z 14.2 a ze dneška... Já tak příšerně přibrala...to snad ani není možný...nevím co mám dělat...vážně netuším...Nebrečím kvůli moc věcem...Jo, jsem sice vždy nešťastná, ale držím se. Stavidla slz v tomhle případě však povolují. Nevím co mám dělat.

>Celý článek...

Sobota 5.3

5. března 2011 v 21:06 | Cukřík |  →My day
Ahojky, holky(pokud to teda někdo čtete, o čemž začínám bohužel v poslední době pochybovat, ale můžu si za to sama).
Na začátek bych se vám chtěla omluvit - za mojí asi 2 denní nepřítomnost, ale měla jsem toho ve škole a okolo fakt dost a už jsem prostě večer, když jsem přišla, neměla sílu na to si sem sednout a zahltit vás mýma problémama.

Kdybych měla minulé dny zhodnotit, tak bych se držela asi trochu při zemi. Nebylo to zas tak hrozné, ale mohlo by to být o dost lepší. Především v jídle. I když včerešek se mi docela líbil, dnešek je takový...divný.

Páteční jídelníček
Sn. Activia Bílá + miska cereálních polštářků
Sv. Nic
Ob. Salátek s kuřecím masem a sýrem
Sv. Miska cereálních polštářků
Ve. Instantni polévka...:-/// + 2 malinké buchtičky

 ===> NESNÁŠÍM CEREÁLNÍ POLŠTÁŘKY!!

Dnešní jídelníček
Sn. Activia + 3 malinké buchtičky*
Sv. Pytlík cereálních polštářků
Ob. Salátek s kuřecí mortadellou a plátkem sýra
Sv. Červené jablíčko
Ve. 200g zmzrzliny...

===> NESNÁŠÍM ZMRZLINU!!

Dneska jsem celé dopoledne měla sporotvního rázu - od 9. hodiny do půl 2 jsem hrála turnaj (volejbal). Takže jsem si trochu zasportovala. Když jsem přišla ve 3 domů tak už jsem se jenom válela...ptořebuju si odpočinout, tak jsem si řekla, že na to dneska už hodím bobek. Zítra jsem měla v plánu jít na H.E.A.T.y, které naprosto zbožňuju, ale už mají plno Tak půjdu příští víkend, nedá se nic dělat.

Sice jsem se ještě od začátku "diety" (75) nezvážila, ale dneska ráno mi přišlo, že už sem...možná trošičku pohubla. Nevím, ale příde mi, že sem se zase spadla v obličeji - vím o čem mluvím, takhle to mám vždycky, když trošku dám dolů. Stejně, když jsem nad tím přemýšlela, tak je to hrozný, že byly v listopadu časy, kdy sem mela 68kg. Achjo. Jenže...68kg na jeden den. Pak jojo. Pak další jojo. Pak Vánoce. Pak zhubnutí a co následovalo? Zase jojo. = Rozhodla jsem se, že se zvážím ve středu ráno a chtěla bych tam vidět 74. Musím si vtlouct do hlavy, že když budu hubnout kilo za týden, tak to bude OK a JOJO nebude!! Od ledna jsem hubla tempem 2kg dolů, 1kg nahoru, 3 dolů, a tak dál...A hlavně jsem chtěla, aby to šlo moc rychle..

Co plánujete zítra? Já nejspíš půjdu s kámoškou ven, půjdeme do Plazy, fotit umělecký fotky její uplně úžasnou zrcadlovkou( slintám, strašně dlouho si jí přeju) a budu si prostě užívat. Jen se bojím jídla. Achjo, to bude zase...

To už bude pro dnešek nejspíš stačit, i když mám toho v hlavě tolik, ale něják mi to nejde napsat, dostat ze sebe pryč.
BTW, tohle thinspo mě naprosto odrovnává <3 Nevím proč, ale hrozně se mi líbí....bože, kam se na ní hrabu...


3.března

3. března 2011 v 6:39 | Cukřík |  →My day
Takže, holky, dneska už bohužel jdu do školy...vůbec se mi tam nechce - včera a vlastně i předevírem jsem se pohádala s dvěma takovejma kačenama od nás ze třídy - jsou to děsný slepice, obviňujou mě, že je pomlouvám, nenávidím a bůh ví co...než mi tohle začly říkat, takž jsem je absolutně neřešila a byly mi u prdele. Neřešila bych to ani teď, ale nenechám si nadávat od nějákejch kravek, co sou o rok mladší, než já a maj problémy, že by se z toho jeden posral smíchy.
Nevím, jestli jsem se o tom někdy zmínila, ale se svou třídou moc extra dobře nevycházím, nejspíš proto, že se chovám jinak než ostatní...Asi se chovám, že jsem starší, vyspělejší...Každopádně, řekněte samy, vadí vám třeba, co máte za barvu očí? Jedna z nich, T. furt na FB cpe :" Mám oči z hoven, to je strašný!" - Její největší problém nejspíš je, že má hnědý oči. V životě jí nepochopim a ani pochopit nechci. Ale od nějáký takovýdle slípky, co je o rok maldší než já, absolutně neví nic o životě a myslí si o sobě bůh ví co se urážet prostě nenechám - další motiavce, abych zhubla. Nandám jí to, krávě.

Jinak dneska už bych snad měla jít na trénink...No, uvidim. Ale tak je blbost, abych cvičila ve škole a pak nešla na trénink...ne?

Taky píšem matiku, na kterou jsem se včera kvůli těm holkám ani nekoukla....GRRRR. Fakt, .... Zabít je, zahrabat a nad hrobečkem ještě nadávat.

Sn. Activia + 1/2 meruňkové kapsy ( ok, kalorie = nemám zdání :D asi kolem 200kcal)
Sv. 1/2 meruňkové kapsy
Ob. Salátek
Sv. ??
Ve. Nějáká tráva, zase...

EDIT
Sn. Nízkotučný jogurt + kapsa
Sv. nic
Ob. Salátek + 3 čokoládičky z včerejšího Merci
Sv. Přesnídávka meruňková
Ve. neplánuju nic ( a taky že nic :))))

Ale na trénink bohužel nejdu...psali jsme matiku a já mám za 5....minulej test byl za 3 a předminulej za 4...jen mám 1 ze zkoušení u tabule...achjo, to je fakt...Nejhorší je, že mě to samotnou mrzí, ne třeba kvůli tomu, že na mě bude mamka neskutečným způsobem naštvaná, ale fakt kvůli sobě samotný mě to mrzí. Takže nejdu na trénink a celý odpoledne se budu snažit to naučit. Budu si taky dopisovat sešity, ale určitě si zacvičím! :))

Včera jsem se na sebe večer naštvala a asi 3/4 hodiny v kuse jsem v pokoji jakoby tancovala na Born This Way ( tancovala jakoby Zumbu spojenou s Tae-bem, dance aerobicem a něják prostě tak :D Lilo ze mě, jako když běháme 12ti kilometrovku na čas..) Myslim si, že sem spálila a posílila hodně, protože dneska mě tak šíleně bolej svaly na lejtkách...fakt, to je HROZNÝ. Nemůžu udělat ani jeden výpon, ale...rozehřeju si je večer a zase budu takhle tancovat :) Baví mě to a ještě je to účinný :))


Achjo, o těch spolužačkách jsem to sice napsala tak odhodlaně, jistě, ale...ve skutečnosti jsem kvůli tomu včera večer půlku prořvala a je mi to prostě líto, nebo spíš nevím co mám dělat. Jsem nekonfliktní člověk a nenávidím hádky...Já prostě nevim, když jim vadim, proč mě prostě nemůžou ignorvoat - já T. nesnáším od začátku školního roku a nedávala jsem jí to najevo. Proč? Porotože jsem enchtěla konflikty. Nevím, jeslti ej to jako baví, ale mě fakt ne. Je mi z toho uplně špatně od žaludku, úzko na prsou, včera jsem se uplně i klepala...To je prostě...Jsem slaboch. Vím to.


2.3.2011

1. března 2011 v 21:54 | Cukřík |  →My day
Moje milé blogerky ! :)
Nejdřív bych chtěla všem, které se znova staly mými SB a odpustily mi mojí pauzu bez toho aniž bych něco řekla, moc a moc poděkovat :) Je skvělý zase u článku vidět tolik komentářů a povzbuzování :) Je to fakt nenahraditelnej pocit a já doufám, že tetokrát už vás nezklamu a neopustím :)

Včerejšek byl jedním slovem...no trochu děs. A tak proto doufám, že dnešek bude takovej, jakej bych chtěla, aby byl :) Tj. - hodinka skákání na podložce, posilování( i když teda nevim, jak se budu cejtit), příjem kolem 650kcal a hooodně, hooodně pití :) Včera jsem vypila snad 6 litrů vody a to jako fakt :D
Jinak se pořád válím doma s tou odpornou chřipajznou, co se mě drží. Hah, měli byste mě vidět, fakt. Mastný vlasy, nenalíčená, šátek kolem krku, tepláky, velký triko...fuj, taková koule...Fakt že jo..ještě mám asi trochu nateklej obličej (oči, nos, tváře, prostě celkově opuchlá) tak je moje tloušťka ještě víc výrazná..:///

Taky bych v tomhle článku měla politovat svýho tátu - dneska přišel z práce domů (předtím byl ještě s mamkou na nákupu) a zjistil, že nemá svůj služební mobil( je to servisní technolo a má děsně klientů a tak..no prostě ztráta mobilu = průser) no a tak že ho pojede zkusit najít. Já, solidární samozřejmě, jsem jela s nim. Bylo mi celou dobu šíleně blbě, ale hledala jsem. Nenašli jsme...je mi ho fakt docela líto..
->Ale to mě vede k tomu, že je konečně nakoupeno a doma je jídlo :) Takže si zkusím naplánovat hezký zítřek.

PLÁN
Sn. Activia Bílá sladká jahodová + 2 sušenky bebe( = OK = 205kcal)
Sv. 4 špaldový chlebíčky BIO( FAIL = Kus buchty, kurva!!! = 200kcal)
Ob. Můj salátek ( = 80kcal, byl moc dobrý :))
Sv. Kysané zelí( EDIT = Hrstička mandlí = 100kcal? :()
Ve. Salátek/zeleninka

EDIT(13.55) - Dnesni cil je takovy - vejit se do 700kcal. Myslim, že to nni nereálný, ne?

EDIT 19.00 - Souvisí to s tátovým mobilem - já jsem na jeho číslo včera večer psala, aby mi případný nálezce zavolal. Nebudete věřit - dneska kolem 12 mi volal nějákj mladej chlap, že ten mobil našel a kdy mi ho předá!! YAHOO!! No takže to vyplynulo tak, že je to halvně moje zásluha...a táta mi koupil bombonieru...MERCI....sežrala sem půlku...100g čokolády......jsem....jsem taková hrozná hrozná KRÁVA!!! Fakt to je....!!! nebylo to najednou...dycky sem kolem oho prošla avzala si....já se...nenávidím, je mi ze sebe špatně, zklamala sem, myslela sem, že to dokážu a zase hovno...zase!!!! fakt...proč to dycky tak šíleně zjebu...proč?!

A ještě slibované fotky - dám sem fotky, dke je vidět, jak jsem se ostříhala + takovou ukázku mého koníčku - MALOVÁNÍ. Strašně ráda maluju, prostě jen tak pro raddost, nechodím nikam na ZUŠku, nebo tak, prostě...doma pro sebe :) Tohle dílko je konkrétně z jarňáků, kdy jsem se nudila...:D