Prosinec 2010

Fotka...plus pár vět o minulých dnech :)

30. prosince 2010 v 18:50 | Cukřík |  →My photos
Ahoj holky!
Prosímvás, pominte mi, že jsem tu dlouho nebyla, ale byla jsem s uivatelkou LamyLucy na 2 dny na Ranči (kde jsme se mimojiné před X lety poznaly) ještě s dalšíma mýma skvělýma kamarádkama a bylo to prostě totálně BOMBASTICKÝ! Vysvobodilo mě to od takových těch depkařských nálad a tak, teď jsem docela ok, s jídlem teda sice moc ne, ale já si užívám ten pocit "volnosti". Sice se docela hnusně hádám s jednou holkou, která...si prostě o sobě myslí o HODNĚ víc, než je a nejsem jediná, koho to sere, ale i přes to je mi hej :)  
 Za ty 2 dny jsem se na dietu totálně vykašlala a lituju toho jen trochu. Bylo prostě fajn být s kamarádkama, které mě chápou, se kterýma se směju a se kterýma jsem opravdu taková, jaká jsem. Ted jsem doma 1. den a vedu to teda příšerně. Ráno jsem měla sladkou Activii, pak jsem ěmla trochu cukroví, pak jsem dělala dort, takže jsem oblízala, co se dalo, pak mi bylo blbě, pak jsem měla menší sklenici červený řepy a ted jsemm zdlábla talířek okurky, šunky, sýra a křenovýho krému...fuj, je mi ze sebe na blití. GRR. Achjo. A to nemluvim o tom, že se děsně těšim na MK - ozdravnej(no, to sice jo, ale moc to tam nefiguruje :D) pobyt u moře v Řecku a tak si dycky zatopim v pokoji na max a obleču se do trička, žabek a kraťásků, někdy do plavek...a čím dál tím víc mi dochází, jak jsem na tom s postavou špatně...dám sem teď tak na 2 dny fotku, ale tu nejspíš co nejdřív smažu(trochu vidět obličej) a prostě...áchjo. Doufám, že díky novoročnímu předsevzetí a půl roku, co na hubnutí budu mít ještě čas dám takových 10kg dolů. Prostě...strašně bych do tý přihlášky chtěla v lednu napsat 70(pokud se mi podaří na to vrátit) a pak, když bych tam přijela, navážili by mi tam nějákých 60( každej, kdo tam přijede, se tam kvůli zdravotní evidenci VZP váží a lékař kontroluje zdravotní stav). 
 No, doufám, že sem zítra napíšu svůj regulérní jídelníček a že na vás zas nehodím bobek...(já vim, no :-()

Fotka pod článkem...můžete mi třeba napsat i názor..já vim, že z tohodle neni nic moc vidět...já jen...já se prostě bojim, že budu vypadat furt takhle a kdyz si a sebe tuto vemu, tak se mi vsici na MK vysmejou...

27.prosince - OVOCNÝ DEN

27. prosince 2010 v 9:50 | Cukřík |  →My day
Ahojky, holky!

Nejdřív bych se vám chtěla omluvit, že jsem včera ani neobíhala blogy a že jsem tu ani nebyla. Něják toho bylo moc a taky, budu upřímná, jsem na to neměl náladu. Jídelníček byl asi takový:

Sn:Activia Bílá Sladká
Sv:Hodne cukroví
Ob:Jablko
Sv:Cukroví
Ve:Talířek rýže, pak cukroví....

To jídlo jsem prostě podělala, ale zase jsem byla 2 hodiny na fakt svižný procházce, půl hodiny jsem skákala na podložce a udělala jsem 100sedů-lehů(bude to ted moje každodenní nutnost)

A ke dnešku - ze dneška jsem se, díky radě uživatlky LamyLucy (se kterou mimojiné jdu dneska do Plazy a na UGO ), rozhodla udělat ovocný den.  Jen a jen ovoce a budu se prolejvat vodou. A prostě to vydržim. Tečka. Cvičit budu jako každej den, tj., že půjdu na 2 hodiny na svižnou procházku(rychlost - 6km/h), budu aspon půl hodiny skákat na podložce, udělám 100sed-lehů a NEVEMU si laxativa. TAK :D

Sn: Menší jablko, mandarinka
Sv: Mandarinka
Ob: UGO - Na vitalitu
Sv: Nic
Vec: Jablko


*tučně = splněno
  kurzívou = zatím jsem k tomu jídlu nedošla
  napsáno CAPSLOCKEM = nesplněno

Taky tu zítra a ve středu nebudu - opět to souvisí s uživatelkou LamyLucy - jedeme se na tyhle dva dny podívat na Ranč, kde máme kamarády a tak a ani jedna tam na celou akci být nemůžem. Tak se těšíme

Blíží se začátek ledna a přede mě se staví otázka - kam o letních prázdninách 2011 pojedu. Mám 2 možnosti - buď pojedu na už zmiňovaný ranč na 1. běh, kam jezdím už s 9ti letou tradicí. Jedu tam ale jako dítě a většina mých známých jedou jako praktikanti. nebo vedoucí, protože jim prej připadá nesmyslný jezdit jako děti (Já nevim...mě prostě příde, že na tábor se má jezdit jako dítě...ani nevím, jestli bych chtěla jako praktikantka. Bojim se, že by se mi na to zkazil dojem ) 
No a nebo pojedu na Mořskýho Koníka do Řecka...jasně, takhle to zní uplně jasně, ale mě jde o to, že se bojim, že mě bude strašně mrzet, že jsem se na ten 1.běh nekoukla...jako..chápete....byla jsem tam každej rok...a...ale i z materiální stránky se vyplatí MK. MK na ten turnus stojí 12 500 a je to na 21 dní (tj 595,- na den a jsou v tom i letenky, pojištní, strava, ubytování,...) a Ranč stojí 4990,- a je to JEN na 8 dní ( a to ještě 2 dny poloviční, protože se přijíždí a odjíždí) a na den to stojí 624,- a jede se tam polorozpadlým autobusem...
Mě to jako mrzí...protože přece jenom..je to ten starej dobrej Ranč...ale já si chci užívat...v Řecku na diskotékách..u moře...s novýma lidma...s lidma mojí věkové kategorie...(na Ranči to zas vydim, že bych tam byla z "dětí" nejstarší...) 

No, musím si to nechat projít hlavou..
Teď si vás jdu oběhnout a vše doplním večer :)
Ať se vám daří, Berušky :))))

Tyjo, takhle kdybych aspon trochu vypadal a na MK....áááchjo.

25.prosinec - A TED UZ BEZ FAILŮ!

25. prosince 2010 v 10:14 | Cukřík |  →My day
Čauky, holky

Nevim jak u vás, ale u mě....no, škoda mluvit. Včerejší jídelníček byl asi takovýto:

Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Porce kuby (rýže, kroupy) bylo to docela mastný..
Svačina: 5ks cukroví
Večeře: Naběračka mého dietního salátu
 > pak nastala večerní depka a já sežrala 12ks Ferero Rochere....:-X

A ja trubka jsem se večer, v oblečení, najezená, napitá, nevyzáchodovaná, prostě se vším všudy vážila - fakt po mě nechtějte kolik tam bylo...nemluvě o tuku a tak...grrr....nenávidim se.

ALE ODE DNEŠKA JEDU ODZNOVA!
Váha mě motivovala(viz předchozí článek)
Do Silvestra tam chci vidět -1,5kg, kdy mi to půjde, tak 2kg a kaespoň 0,2%tuku....sere mě to, nežene.

Snídaně: Activia  Bílá Sladká Jahodová


Doplním během dne. Dneska to bude těžký - naši chtěj ject na výlet a chtěj mě s sebou...Což já za boha nechci...GRRR...

Doufám, že to přežijete líp jak já.

Stay Strong.  

24.prosince - ŠTĚDRÝ DEN

24. prosince 2010 v 13:38 | Cukřík |  →My day
Ahojky, lásky moje! 
 Začnu ohraně - děsně moc vám děkuju za vaše komentíky <3 Jste neuvěřitelná podpora, díky které mám sílu pokračovat dál! DĚKUJU DĚSNĚ MOC!

Takže dnešek....vstávala sem v 7, vlezla do sprchy, vykoupala se a umyla si vlasy, který jsem následně hodinu foukala. Idylka. Pak jsme se zase chytly s mámou. Ona je prostě děsná hysterka, chytá mě za každý slovo a mě to už prostě leze na nervy. Neříkám, nejsem andílek, ale já si přece nenechám šlapat po hlavě! Pak jsme jeli do Lidlu pro pití, do Olympie mámě koupit ještě jeden dárek k Vánocům a pak jsme jeli do Prahy pro babičku. 

Přijeli jsme domů a lehce jsem zazdila svůj denní půst - měla jsem k obědu talířek kuby. Nebo kuby...nebo kuby - prostě krup s rejží - nebyla jsm doma, když to mamka dělala, tak netuším, jak moc mastný to jako je...trochu tam mastnotu cejtim, ale ne zas tak moc...No a jak jsem se trochu rozjela, tak jsem pak měla 3 kousky cukroví...

Teď trochu odjinud - uplně jsem se zbláznila do novýho CD Kabátů - BANDITI DI PRAGA <3 Teď to poslouchám už asi hodinu a děsně se mi to líbí :) Asi si po Vánocích koupím CD, abych to měla hezky všechno pohromadě :)

To je prozatím všechno, určitě vám sem ještě něco napíšu ( i kdyby to mělo být jen to, co jsem dostala a jak probýhal Štědrý Večer :))

Užívejte Vánoční pohodu, atmosféru a prostě všechno, co k tomu patří a prokažte mi laskavost, berušky - Zapomeňte na výčitky! 

Žeru vás <3
________________________________________________

Tak co, holky, jaký jste měly Štědrý Večer? U nás se celý podzim mlelo o tom, jak bude chudý Ježíšek a nakonec jsme měli dárků jak naděláno, že se to pod ten strom skoro nevešlo. Dostala jsem krásný dárky - mezi nimi i VÁHU( vážila jsem se na ní už včera a já vám ty naměřený hodnoty prostě říct NĚMŮŽU. Řeknu k nim jen to, že se mi to zdá moc a že bych sobě tolik neřekla(vzhledem k minulosti). Pak jsem taky dostala úžasnou voňavku Amor Amor od Chacharelu, krásnej deštník (takovej jako pevnej, vypadá fakt krásně), krabičku potáhlou nějákou kůži, nebo co, na šperky, knížku, kosmeticka sada Rexona, řetízek, náramek, CD Lucky Bílé - Bílé Vánoce, flashku 8GB s krásným designem, sadu laků, třpytek a nálepek na nehty, hodinky a peníze.

Díky tý váze jsem získala motivaci. Jsem děsně odhodlaná pokračovat a všechno to sundat! Už jsem si dala i menší cíl co chci na váze vidět do Silvestra. Je mi děsně špatně jen se na něco tučnýho, nebo na čokoládu podívám. A ty peníze - je to dost na haldu nového oblečení, takže další motivace - až dosáhnu postavy a kil, které uznám za docela pohledné, nakoupim si krásné nové oblečení. Taky jsem přemýšlela, že bych si zato koupila permici do fitka( konkrétnějš na HEATY) ale zase jsem si říkala, že bych to mohla vydyndat na našich jako ještě k Vánocům. Ale nevím, no :-( 

A ještě - našla jsem svojí osobní thinspiraci :

23.prosince - 2.den prázdnin

23. prosince 2010 v 8:40 | Cukřík |  →My day
Ahojky holky, jen krátce, spěchám :-(

Snídaně: Activie Bílá Sladká Jahodová, 2 piškoty
Svačina: Miska piškotů /nebo miska...menší miska :)
Oběd: Nic...posléze 4 panáky rumu...:D
Svačina: Jablko
Večeře: Už jen dělání bramborovýho salátu :-X Myslela jsem, že se fakt pozvracim.

Jen ten závan majonezy mi zvedl žaludek. Jako každej rok jsem salát musela dělat já, a fakt jsem myslela, že ho nedodělám...když jsem šáhla ličkou do majonezy...nechápu, co to se mnou je. Se mnou, s takovým žroutem, co sežere všecko...a v posledních dnech mi zvedne žaludek 5kousků cukorví, lžička bramborovýho salátu, závan z food courtu v OC (McDonald, KFC,....) tvl, jsem snad těhotná, nebo co?! Mám děsný návaly horka, ale zároveň se klepu zimou, koukám do blba, jsem uplně mimo...Nevim, fakt nevim. A navíc začínám cejtit strašnou averzi vůči svoji mame...jako...nevim, ale dneska jsme třeba převlíkaly postele a ona se o mě otřela a mě to bylo tak strašně nepříjemný - cejtit ten její tuk na sobě...jak se klepe...jasně, je to prostě taková ta kulatá maminka...ale já se uplně vyděsila, co si to kurva myslim...
Nevíte, co by to mohlo být?

Vánoce, Vánoce přicházejí...zpívejte přátelé...blah. Ne. Nenávidim Vánoce. Už jen kvůli tomu, že musim bejt furt zavřená doma...je to na provaz. Prostě...já jsem Vánoce vždycky milovala (hlavně taky kvůli jídlu) ale teď mám pocit, že se zbláznim. Jsem zoufalá a nevim co dělat, aby se to zlepšilo, abych si ty svátky začala užívat. Děsně se zase těšim na leden, na školu....Už aby to bylo. Zítra vám sem přidám článek o mým jakoby "vztahu" s Panem X (říkejme mu tak), protože je to fakt děsně propletený a já se do toho ted zas nechci vžívat. Chci si udělat večer v klídku u filmů, protože to asi potřebuju. Cejtim se jak vyžvejkaná žvejkačka, přejetá parním válcem, kdybych chodila do práce, tak bych řekla, že jsem přepracovaná, i když to je právě to - nemám z čeho..

No snad se to časem zlepší.
Mějte se hezky, holky.
A užívejte svátky dál
Mám vás neskutečně ráda :)


22.prosinec - 1.den prázdnin

22. prosince 2010 v 9:58 | Cukřík |  →My day
Tak a je tu první den prázdnin a já to budu brát jako takovou "zkoušku". Prostě to vydržim a nezájem! Ani po včerejším incidentnu nemám hlad ani chuť...tak snad mi to vydrží(aspon ten incident má nějáký pozitivia) 

Jak jsem včera psala, tak doma fakt totálně nic neni....Našla jsem v lednici tvarohy, tak jsem si dala ten, ale netušim co budu sačit, obědvat nebo tak....ACHJO. Musim uklízet, zdobit stromeček a prostě je to všecko na hovno....Když ještě furt myslim na něj....tak jsem duchem nepřítomná a dělám všecno na půl. Mrzí mě to. Děsně. Nejhorší je, že jsem mluvil apravdu a tím sem si to u něj celý zazdila....Ale zase kdybych lhala, tak by se to on dozvěděl(to už bysme třeba spolu něco v tý době měli) tak si myslim, že by byl utrum tuplem...ale takhle...nevim, ani mě pak nepozdravil a přes chat se prostě všecko řeší děsně :-X Ale...řešte to jinak, když jste od sebe 90km...

Snídaně: 200g odtučněného tvarohu, cukr
Svačina: 4Ks cukoroví (bylo mi z něho strašně špatně...)
Oběd: Instantní rajská (96kcal) (furt naše rozbouraná kuchyň...)
Svačina: 5ks cukroví
Večeře: 100g kuřecí šunky.. 

Jídelníček vám budu dopisovat během dne a budu na vás myslet - doufám, že ty prázdniny zvládnem. VŠECHNY!

STAY STRONG! <3

kackac

21.prosinec - úterý

21. prosince 2010 v 13:58 | Cukřík |  →My day
Ahojky holky, prosím, odpuste mi, že jsem tu včera nebyla, ale já...prostě...mám zas tu svojí náladu...Jen vám k včerejšku řeknu, že jsem si k večeru dala 3 tabletky projímadel.
 Dneska jsme měli tu besídku - bylo to fakt supr, i když jsem nezazpívala tak dobře, jako jsem chtěla. Po vánocích to nejšpís budem i nahrávat, tak vám sem kdyžtak dám odkaz na mojí část, kdybyste chtěli. Zpívala jsem od Evanescence My Immortal a většině lidi se to prý líbilo.

Snídaně: Activia Bílá, taková jakoby koule v čokoládě s čokoládovým krmem uvnitř....
Svačina: 2 vosí hnízda
Oběd: Activia, 5ks cukroví 
Svačina: Jogurt light, 3 špaldový chlebíčky
Večeře: Kus kuřecí mortadely, hrst těstovin

Dneska je to na pytel. Taky kvůli tomu, že předěláváme kuchyn a skoro se nedostanu do lednice, kde taky ale nic neni...takže je to blbý....A fakt skoro nic nemáme...jsem zvědavá co budu jíst zítra.

A taky...se mi dneska(před asi půl hodinou) vyhrotil jeden osobní problém(samozřejmě je v tom chlap...) a prostě...jsem z toho v prdeli, je mi špatně a prostě....nejradši bych začala hystericky brečet....a na všechno se vykašlala....19.prosince

19. prosince 2010 v 8:33 | Cukřík |  →My day
ÁCHJOOO! Včera jsem to k večeru, nebo vlastně už odpoledne nehorázně podělala. Do včerejška to snad ani dopisovat nebudu, jak se stydim :-( Jen vám řeknu, že to celkově bylo, jako kdybych si dala celou tabulku čokolád(afternoon) a večer ještě polvíku. SHIT. Nenávidim se. Vzala jsem si Fenolax. Už naposledy. Dneska to udržim. I když se taky bojim, docela..

Protože mě včera mamka večer požádala, abych na dnešek upekla bábovku. Což je v prdeli, protože tak jak jí dělám já...jí mám prostě děsně ráda. Dávám tam fakt hodně oříšků a tak...Takže už v sobě nějákou mám, no :-((

Snídaně: Activie Bílá, 4 malinký(nekrájíme to na bábovkový klasický kousky, ale na takový kostičky, velikostně asi jako menší mobil.)
Svačina : NIC! DO 13.00 NEBUDU NIC JÍST! (Ted je po půl 9..) >>Hmm, super, měla jsem další kousek..
Oběd: Activia bílá, kelímek dovršený kečupem, 100g okurky, kousek tý zasraný buchtyJídelníček dopíšu během dne.

Dneska plánuju jít ven se psem, skákat na podložce, posilovat, uklízet pokoj, chystat projev na vánoční akci, vybírat si písničku, co budu zpívat na vánoční akci, možná koukat na filmy a nežrat jako nenažraný prase!!


Test osobnosti

18. prosince 2010 v 14:11 | Cukřík
Test osobnosti, který jsem našla u Lucy, je to docela zajímavý, tak jsem si to udělala...

18.prosinec - Sobota

18. prosince 2010 v 9:26 | Cukřík |  →My day
Tak a je tu zase ten proklatej víkend. Nevim, jak vy, ale já to skoro s jistotou i víkendech pěkně podělávám. Ale snad jsem už to tolikrát podělala, že aspon DNESKA to neposeru :)

Plánuju si dneska ještě zajéct do Olympie pro ještě pár zbývajících dárků (Mám vymyšlenej dáreček pro Lucinku, která mi za chvilku přiletí, ale musiim ho ještě koupit :D A pak ještě drobnost pro mamču.) Takže tak, no. Naši mě tam snad hoděj, fakt se mi v tomhle počasí moc nechce nikam trmácet a tak..(doufám, že mě tam nechytnou účinky Fenolaxu ) 

Dneska hodlám asi jen skákat na podložce a posilovat, protože se psem jdou naši a já s nima jít nechci. 1/ Zase bych se s nima rafla (je 9.25, já jsem vzhůru jen asi půl hodiny a už sme se stihli pěkně chytnout), 2/ děsně se šouraj a já bych akorát mrzla. Takže si pěkně zaposiluju a zatancuju. Proč ne. Včera jsem mimochodem byla venku s Julčou hodinu a půl, ale kvůli tomu ledu a sněhu nejde až tak moc rázná chůze, ale snažím se, tak mi to snad taky hodilo nějáký kalorie, a večer jsem 30minut skákala na podložce (zas jsembyla uplně hotová) a udělala jsem 70 sklapovaček(nejsem ve formě, děsně cejtim, že jsem je dlouho nedělala...)

Jídelníček budu doplňovat během dne, jak mi to výjde. 

Snídaně: Activie Bílá Sladká, 6 piškotů,
Svačina: 60g makadamových oříšků
Oběd: Activia Bílá, kelímek dovršený kečupem, 
           200g okurky 

Tak jsem nakoupila všechny dárky - a ještě nějáký navíc, takže jsem měla uragán v peněžence . Ale mamka mě pověřila, ať jí koupim půl kila makadamových oříšků a já neodolala, no :-( Tak jsem to měla k svačině, sice jsem plánovala, že si dám jablko, ale tak...když neni jiná možnost.
 Ale zas na durhou stranu to vypadá, že budu moct jít se psem - sice se mi do tý zimy vůbec, ale vůbec nechce, ale tak aspon nějáký pohyb :) 
 Taky jsem si koupila v Kice svícínek za 9,- na čajový svíčky, takže si teď stáhnu nějákej hezkej film a večer si zapálím v pokoji svíčku a budu koukat a udělám si prostě takovej relax:)

Taky mě napadlo - co si vlastně přejete k Vánocům? Těšíte se vůbec na ně? Já VŮBEC. Příjde mi, že to jsou svátky jen o žraní...fakt že jo...Všude mastný, tučný jídla, který jsou tak těžko stravitelný...Jako na dárky se sice těšim, ale jinak na ten den ne...po bytě všude talíře s cukrovím, večer mísy salátu, řízků a ryb...Ale dostanu digitalni vahu! :) Coz je..nevim, no, bojim se, ze tam bude vyssi cislo..bojim se, ze tam bude tak 75kg...nechápu to, fakt. Porotože v posledních dnech mi přišlo, že jsem zhubla - ubyly mi jakoby špeky na zádech, zpevnily se mi stehna, mám menší špek na břiše....a když jsem dneska byla v Takku, tak jsem si zkoušela džíny vel. 38 a nezapla jsem je...jako já už když jsem je viděla na ramínku, tak mi přišlo, že jsou v pase HODNĚ malinký, ale...na stehnech a lejtkách mě byly všude ok...ale v tom pase...a když jsem to poměřovala se svejma 38, co jsem měla na sobě, tak byly v pase fakt menší...ale zase si říkám, že ty co jsem měla na sobě byly taky z Takka...takže jsem nejspíš ztloustla a ty džíny se na mě vytahaly...což je fakt super  Jsem z toho na provaz....

A taky mě prostě začínaj šíleně srát lidi, co mí říkaj:"Jez normálně, neztloustneš, podívej se na mě." >>> To je na popud toho, jak se do mě začala navážet kámoška. Jí se to fakt říká, když má 55kg a postavu má nádhernou...Ona prostě neví jaký to je, jít do krámu a vidět se všude v zrcadle...vidět tu holku, co je tak vecpaná v obrovskejch džínách...co má tak šíleně velký stehna...co je tlustá v obličeji...a mě to tak sere, tak strašně mě to sere!!


17.prosinec

17. prosince 2010 v 6:59 | Cukřík |  →My day
Takže dneska pátek...poslední den jakoby fakt školy...no, nevim jak vím, ale mě příde, že to něják děsně letí...já si ještě živě pamatuju loňský vánoce, když jsem se jako 85ti kilová mašina cpala cukrovím, řízkama, salátem a vánočním pochutinama celkově...Neříkám, že ted nebudu mít nutkání to udělat, jo...ale prostě stejně.

Vánoc se BOJIM. Fakt že jo. Když vezmu v potaz jak to mrvim, když je ještě před vánoci, tak nevim, co budu dělat třeba na takovej Štědrej den. Tak sem si něják rozvrhovala, kdy bych si projímadlo vzala a bylo by to nejspíš 20., nebo 21.12 >>> vánoční besídky a akce ve škole, cukroví a spol., pak 23.12 >>> budu dělat babičce dort k svátku (tvarohovej, krémovej, z piškotů) a prostě VIM, že se při jeho dělání neovládnu a budu voblizovat ten krém..., 24.12>>> to mluví asi smao za sebe... pak v tejdnu, co bude následovat bych si ho povolila jen jednou, no a pak na Silvestra...nevim, jak to zvládnu, fakt ne..

Jinak včera já a projímadlo...první 3 pilulky jsem s vzala v 8 večer, pak sem toho hořce litovala...následovaly 2 vanilkové rohlíčky...ruplo mi v bedně a já do sebe hodila ještě jednu. Nejhorší na tom je, že jsem se dneska ráno vzbudila, kouknu na hodiny a tam 5.45...a já přes noc na WC nebyla...tak fajn, no, vstala jsem, nasnídala se a pak jsem na záchod šla, ale stejně cejtim, že to neni všechno...břicho mě pobolívá a já se bojim, že mě to chytně ve škole...:-( Sakra práce...

Snídaně: Activie Bílá Sladka Jahodová, 3 piškoty, kousnutí z celozrnýho chleba(maminka...GRR)
Svačina: Jablko
>>>>>ZABTĚ MĚ! Měla jsem 10 mandlí ve skořici...KURVA DRÁT
Oběd: Activie Bílá, 50g okurky
Svačina: 5 lžic červené řepy(jasně, takhle to zní hodně, ale zas tak hodně jí nebylo a navíc je úžasně málo kalorická.)
Večeře: Instantní polévka, trochu rýžových nudlí ( vím, že to neni moc zdravý, ale zabiju tím 2 mouchy jednou ranou - polívka má 39kcal,nudle nějákejch 20. Zahřeje mě to a zabiju tím večeři.)

No, super. Projímadlo - chodim na záchod celej den...fakt že jo...každou přestávku jsem běhala na záchod a dokonce jsem musela ukecávat i češtinářku, aby mě pustila během hodiny. Super fakt. A pak se nacpu madlema. WUÁÁ.

Jinak vám sem pak odpolko, až se vrátím z venku napíšu, jakej byl dnešek obecně - organizace na školní besídku vrcholí, jsem takovej hlavní organizátor a tak :)


Zbytek dopíšu během dne...doufám, že ten den nebude nijak  hrůzostrašnej...


16.prosinec

16. prosince 2010 v 6:59 | Cukřík |  →My day
--->>>>>8 dní do štědrého dne. Tzn., že maximálně za týden se chci postavit na váhu a vidět tam alespon kilový úbytek!

Dala jsem si projímadlo a je to super! Fakt. Jen jsem teda na ten záchod letěla v půl 2 v noci, protože jsem si ho dala v 6 večer, ale nevadí, je mi skvěle, ted mám sice tendenci se přežírat, ale takhle...Cejtim se teď ak...krásně prázdná.

>SKUTEČNOSTI<
Snídaně: Activia Bílá Sladká Jahodová, 10piškotů(já vim, dcla fail, ale nevadí..)
Svačina: Jablko, půlka malý tmavý housky
Oběd: Activia Bílá, kečup dovršující kelímek, 40g rýžových nudlí(78kcal/100g), 2 špaldové chlebíčky, 4 piškoty
Svačina: Light jogurt Extra Porce Ovoce Jahodový, 2 špaldový chlebíčky
Večeře: 200g okurky, 3 plátky eidamu, kolečku kuřecí mortadely, lžička Gervais a 2 špaldové chlebíčky

V 20.30 : Instantní polévka(38kcal)


13.50: No, ok, ten oběd byl fakt fail...nebo...příde mi, že jsem docela nacpaná, měla jsme toho celkem dost...

Končila jsem teda v půl 1, příjdu domů a už nemám takovou tu pohodu, co jsem vžýdycky mívala...vždycky jsem si třeba lehla na gauč a koukala do stropu a prostě odpočíval a čerpala energii...Ted je táta doma, má dovolenou a předělává kuchyn. Takže příjdu do polorozestavěnýho baráku, nádobí všude možně, kuchyn vzhůru nohama, mlácení do zdi, vrtačky, atd. Jsem z toho i docela na prášky...Všude je  děsně slyšet a tak...Dneska mě čeká trénink, tak snad ho zvládnu, ale ještě před nim budu venčit...brrr, vůbec se mi do tý zimy nechce...:-//

Zabte mě...já si to projímado zase vzala...ale..zejtra už ne..přísahám..přísahám na všechno. 


15.prosinec

15. prosince 2010 v 6:47 | Cukřík |  →My day
>PLÁN<

Snídaně: Jogurt s něčim
Svačina: Jablko
Oběd: Jogurt, kečup, okurka
Svačina: Pokud bude tak jablko, mandarinka, proste FRUIT
Večeře: Čínské zelí, porce kečupu, 

Když pak bduu mít večer hlad, dám si instantní polvéku o 38kcal..

----------------------------------------------------------------------------------

>TRUTH<

Snídaně: Activia Bílá, 2 lžičky džemu(zamíchala jsem to do toho)
Svačina: Jablko
Oběd: Activie Bílá, kelímek jsem doplnila kečupem, 200g okurky
Svačina:Light jogurt(55kcal), pulka sklenice červené řepy
Večeře: 4listy čínského zelí, 25g rýžových(skleněných) nudlí(78Kcal/100g ->v nevařeným stavu ! :)) s kečupem, kolečko kuřecí mortadely


Dneska máme ve škole nějákou prezentaci,tak nám odpadaj 2 poslední hodiny.
 Rozhodla jsem se, že se do toho prostě opřu...FAKT!(VČEREJŠEK SE MI POVEDL!!¨) Strašnou motivaci mi dodala moje sestřenka, se kterou jsem se po 15ti letech začala bavit díky tomu, že chodí na stejnej sbor a je prostě strašně fajnová a tak. Denně dělá 400sedů-lehů, chodí do posilky, tancuje a drží dietu. Je mi strašnou motivaci, protože od tý doby, co jsem jí jeden čas viděla naposled fakt zhubla. A DĚSNĚ jí to sluší :) Takže...něják tak:P


14:40: Taaakžee, KONEČNĚ jsm si koupila FENOLAX. Hlavně mě k tomu hnalo extemfore s olejem(to vám sem večer napíšu) a nástup vánočního času, takže cukroví, tučná jídla atp. Dneska ho nejspíš vyzkouším, nebo ještě uvidím, abych věděla, jak učinkuje.

20.00: Takže no... k večeru jsem to podělal...měla jsem toho HODNĚ. Takže...ehm. Něják mi ulítl mozek a já si vzala 3 pilule...no snad budu ok. Mám něják špatnej den, nervy zas v háji ->hádka s holkama ve třídě a mě už to prostě unavuje...Když vám někdo řekne, že je na vás hodně věcí špatně...to prostě zamrzí..

K tomu OLEJI - asi předevčírem jsem měla večer..tak trochu 60g čokolády...a ještě pár věcí předtim...no a prostě jsem mrkla na net a narazila na článek o oleji, jakožto o přírodním projímadle. Fajn. Šla jsem do toho(nejspíš mě to vyprovokovalo ke koupi fenolaxu). Dala jsem si 5 lžic oleje...hodila do sebe...Byl to ten největší humus, co jsem v životě ochutnala...ten pcoti, jak se vám to mastný valí v krku...WUÁÁÁÁÁ..BLÉ. Už nikdy fakt. A navíc mi to nepomohlo..nebo jako...další den jsem byla celekm 4x na záchodě,ale...jako...normálně...takže...O_o


>>>>>>Ty nohy ! <3

14.prosinec

14. prosince 2010 v 20:19 | Cukřík |  →My day
Snídaně: Jahodový Jogurt(100kcal ->150g)
Svačina: Menší jablko (70kcal)
Oběd: 200g okurky, 2 lžíce kečupu, 3 plátky eidamu
Svačina: Instantní polévka(50kcal)
Večeře: 300g čínského zelí, porce kečupu

A holky, jak se MÁTE? :))

6.prosinec

6. prosince 2010 v 6:48 | Cukřík |  →My day
Tákže, holky, po víkendu, bude náročnej den...ale my to zvládnem...ne? :)))


Snídaně: Activia Sladká Bílá Jahodová + 1 ČL musli
Svačina: Jablko(trochu větší, protože budu obědvat až v 16.00)
Oběd: Salát/ Zeleninová miska + Light Jogurt Porce Ovoce
Svačina: 3 špaldový chlebíčky BIO
Večeře: Salátová miska, popř. jogurt¨

Ať se vám daří, večer vše dopíšu :)
¨


Odpustíte mi?

5. prosince 2010 v 10:54 | Cukřík |  →My day
Odpustíte mi takovou strašnou pauzu? Ale...mám toho fakt moc...jsem v jednom kole...jsem unavená....zdraví mi de do háje...tak..potřebovala jsem si trochu odpočinout....doufám, že ste na mě nezapoměli...

Snídaně: 4 Vanilkový rohlíčky(jo, ty vánoce, to máminčino pečení...:-//)

Zbytek doplním během dne :)