Víš kolik...aneb saláty z McDonalda

15. září 2010 v 21:16 | Cukřík |  →Tips'n'Tricks
Začneme tím, čím bychom my, držící dietu, měli vyřešit třeba případnou nevyhnutelnou návštěvu McDonalda, a to salátama :

- Podle mě nejlepší z nabídky salátů u McDonalda je salát Chef. Není v něm smaženě kuřecí maso ani hranolky, ale šunka, sýr, vajíčko a zelenina. I přes to má 130kcal. Trochu z vlastní zkušenosti bych upozornila, že ledový salát je docela dost hořký - zřejmě z důvodu aby si k tomu člověk dal i dressing...ale pozor! Takový dressing je 2x tak kalorický, jako salát samotný....

Chef salát

- Další z nabídky salátů, je salát Chicken Premiere. Ačkoliv se řadí mezi produkty u Meka, které jsou "zdravější" je stejně docela kalorický - díky fritovanému kuřeti a hranolkám. Porce má 375kcal.
Chicken Premiere salát

- Zahradní salát má sice jenom 10kcal, ale je tak malý, že by se z něj člověk jen těžko trochu najedl...a to mluvím i z břehu, kde se drží véééélmi drastická dieta ;)

Zahradní salát

- A v poslední řadě ovocný salát s názvem Ovocný sáček. Je to moje lahůdka, skládá se z jablka a hroznového vína. Musím podotknout, že lepší kousky tohoto ovoce jsem nikdy nejedla - jablko je nádherně křehké, slaďoučké a krásně vychlazené, víno bez jadýrek, také slaďoulinké....porce má 40kcal a já mohu jen doporučovat :)
Ovocný sáček 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama