The Beggining

12. září 2010 v 19:09 | Cukřík |  →About Me
Už zase...už zase jsme jeli na tu podělanou chatu...Už zase jsem s mamkou pekla ve čtvrtek (9.9.10) buchty...už zase jsem neodolala....WHHYYYY??

Ale od začátku...

Už to bude asi přes čtvrt roku, co se snažím zhubnout...Z velké části se mi to do teď docela i dařilo.
 Zezačátku, když jsem ještě o světě kalorií, cvičení a sebekontroly neměla nejmenší ponětí, jsem vážila strašlivých 85Kg. Na výšku 166cm je to docela darda. Ale díky volejbalu, denním 2hodinových tůrám a basketu jsem zas na tolik nevypadala. Byla jsem sice hoooodně oplácaná, ale vedle toho odpornýho tuku jsem měla i pár svalů, což mi alespoň částečně formovalo postavu. Ale...prostě jednoho dne, a dneska už ani nevím proč, nebo co byl hlavní hnací motor, jsem se rozhodla, že zhubnu. Tehdy byl můj cíl 70kg. Nastavila jsem si režim 600kcal denně, 2litry vody, denně 2 hodiny procházky tempem 5.5km/h, hodinu na taneční podložce a 2x týdně trénink volejbalu o lehčí zátěži. 
 Začala jsem hubnout. Díky celkem volným 600kcal jsem netrpěla pocity hladu, jedla jsem poměrně dost - dokonce jsem si dopřávala i sladkosti (!!!) a měla radost z každého spaleného kila. Jednoho dne jsem si stoupla na váhu a - 70kg. Nemohla jsem být spokojenější, neboť jsem dosáhla svého cíle. Za necelé 2 měsíce jsem zhubla neuvěřitelných 15kg. 
 To akorát začínaly prázdniny. Předem jsem se děsila, že všechny zhublé kila zase naberu zpátky, ale zázrakem se mi přes celé 2 měsíce podařilo si svou váhu udržet, i když si dokážu vybavit mnoho prohřešků, kvůli kteýrm jsem měla černé svědomí. 
 Teď je začátek září, já mám 66.5kg a mám další cíl - do vánoc zhubnu na 55kg - tedy, že za 2 a půl měsíce sundám necelých 12kg. 
 Začala jsem v pondělí 6.9.10 svůj nový režim - do 300kcal denně vs. minimálně -600kcal za den. Všechno šlo hladce až do upečení oných zmiňovaných buchet. Mamka dělá prostě prestižní a já jsem neodolala...A už to jelo - jedna tvarohova, jedna povidlová...
 V pátek jsme odjeli na chatu, se kterou vždycky mívám problémy. Sejdeme se tam totiž celá rodina, včetně babičky, která strašně ráda vaří pro ostatní a zejména pro mě. Tentokrát udělala párky v listovým těstě. Nebudu tady rozepisovat, co jsem všechno za víkend spořádala, protože by vám ze mě bylo na blití. I mě je ze sebe samý na zvracení. 
 Jenom mě trochu překvapuje, že jsem na chatě dokonce trochu zhubla - zase se mi trochu zploštilo bříško, vystouply víc žebra a kyčelní kosti.

Prostě od zítřka (tj. 13.9.2010) zase začínám od znova, do 300 kcal denně (většinou mívám kolem 230kcal), učení do školy, náročné tréninky...Tentokrát to dokážu...nepolevím....VYDRŽÍM!

Stay strong <3

___only-ribs-7268.jpg Thinspo image by _baby-bre_
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama