Spokojená vs. nespokojená

14. září 2010 v 23:02 | Cukřík |  →About Me
Taky někdy míváte takovýhle stavy? Jdu např. po ulici, kouknu se letmo do výkladní skříně, kterou míjím a vidím spěchajícího buřta...Prohrabuji se zlevněnou kolekci v mém oblíbeném krámku a najednou narazím na zrcadlo - vidím v něm docela hezkou holku s celkem hezkou postavou...

Prostě...připadá mi, že sama sebe vidím pokaždé úplně jinak...nechápu to, ale v jednu chvilku si připadám hezká a docela i štíhlá - z pravidla to je vždycky tehdy, když stojím třeba před ledničkou, nebo špajzkou a uvnitř mě se sehrává boj, jestli si mám to či ono dát...neni to náhodou příznak schyzofrenie? (smích)

Nebo se mi taky stává, že se do školy obleču uplně hrozně - džíny mi dělaj moc velkej zadek, nemám mikinu, ale bolerko, které nezakryje moje špeky na zádech....a lidi mi řeknou, že mi to sluší...ale já si prostě připadám strašně...a když si vezmu ověřené džíny a mikinu, tak mi nikdo neřekne nic...přestože se v tom cítím o poznání štíhlejší než v "drastickém modelu", lidem připadám tlustčí spíš v mé jistotě...čím to sakryš je? 

No, to byla jen taková rychlá úvažička...už je docela hodně hodin, otec tu na mě řve, ať jdu spát, tak teda asi půjdu...a už asi vím příští téma článku - Rodinný život na mě nechá poznatky po celý život...GN and Stay Strong !!

Yes, you do have to be in shape to look good in skinny jeans-sorry!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama