Září 2010

V háji...

30. září 2010 v 23:08 | Cukřík
Jenom...krátká zpráva...před půl hodinou jsem začala vyjdídat ledničku...ruplo mi v bedně...pak jsem letěla na záchod...podařilo se mi vyzvracet jen trochu...jsem v háji...totálně v háji...smrdim máslem, džemem a bůh ví čím ještě...teď si dám nějáký prášky na uklidnění, trigrip a 2kinderily na noc...zítra...zítra začnu od znova...tentokrát už na pořád...kdybyste tak věděly, holky moje

JÁ SE TAK STRAŠLIVĚ NENÁVIDIM! :'(

Nejradši bych sežrala celý balení kinedrylu...a zapila to chlastem...cokoliv...ježiši to je zase nálada :'( Já fakt...fakt už nemůžu...


Dostal mě článek na Wikipedii!

30. září 2010 v 22:43 | Cukřík |  →About Me
Říkala jsem si, že bych si měla něco přečíst o jojo-efektu a spol. když v tom jsem narazila na článek zabívající se redukční dietou. Píše se tam, že :

"Při omezení denního energetického příjmu o 500 až 1000 kcal by se úbytek hmotnosti měl pohybovat okolo 2 až 4 kilogramů za měsíc, při omezení o 1000 až 1500 kcal (denní energetický příjem okolo 1000 kcal) 4 až 6."

Z toho tedy plyne - já, na začátku svého dietářského období jsem snížila příjem o 1500kcal - potvrzuju, že za měsíc jsem 6 kilo zhubla. 

Teď jsem z 600kcal/den zredukovala na 300 (pro iformaci.)

"Krátkodobě, obzvláště při vyšším stupni obezity, je možné snížit energetický příjem na 500 až 800 kcal. Taková dieta by však neměla trvat déle než jeden měsíc."

Od tý doby, co jsem si nastolila 600kcalový režim, jsem to nezměnila. Píšou, že by to nemělo trvat dýl, než měsíc. U mě to trvá čtvrt roku. A nijak to mému tělu nevadí.

"Co je to vlastně pojem "jo-jo" efekt?
Jedná se o neustále se opakující snižování a zvyšování váhy. Většinou se tento "jo-jo" efekt objeví, pokud člověk chce zhubnout radikálně a ve velmi krátké době. Nastolení velmi přísného režimu vystřídá dříve či později opět návrat ke starým zvykům. Nikdo totiž tyto rychlo diety, které se podobají spíše hladovkám, nemůže dlouho vydržet. "

Omyl! Když si člověk upraví pravidla podle sebe a tak, že vyhovují přesně na míru jemu samém, tak se to vydržet dá! Myslím, že mích -15kg mluví za vše...nemluvě o tom, že se mi daří hubnout dál, i když s obtížemi ;)

Tohle byl jen takovej večerní....vejšplecht? Měla jsem chuť psát, tak z toho vzniklo tohle...třeba mě to později inspiruje k nějákýmu článku, kterej nebude o ničem ;)

"Oblečené" fotky ;)

30. září 2010 v 19:20 | Cukřík |  →My photos
Říkala jsem si, že není snad nutný, abych tu měla samý fotky v plavkách atp., ne? Tak jen tak pro představu, pár fotek v oblečení, který jsem pořídila dneska ;)


Proč mi jídlo rozkazuje?

30. září 2010 v 19:16 | Cukřík |  →About Me
No, vidíte to..dneska to bylo docela slibný a teď jsem do sebe hodila jabko..takže dalších 100kcal...a to jsem se dneska moc nehýbala...achjo...štve mě to...mrzí mě to...já nevím...proč mi jídlo rozkazuje? Proč si v tu danou chvíli nedokážu říct - STOP - budeš tlustá, děláš to pro sebe, nebo něco podobnýho...proč se vždycky podávám tý báječný chuti, kterou pociťuju tak kolem 1-2minut a následky jsou na mě vidět týdny?

Tloustnu. Asi teda...dneska jsem probírala skříň a vytřídila jsem 2tašky oblečení, co je mi velký až moc. Strčila jsem to do skříně, do kouta, protože v dušičce mi blikal varovnej alarm, co kdybych zase ztloustla, tak abych měla co nosit...Zkoušela jsem si, inspirovaná včerejším sledováním filmu Ďábel nosí Pradu, různě variace oblečení a zjistila jsem, že jsem zase o ždibec hubenější...prostě...v různejch věcech...dokonce jsem si na sebe vzala i šortky a zastesklo se mi po létu...sukni...tílka...
Připadalo mi, že mám hubenější nohy...že mám plošší břicho...já nevim...když se ale kouknu do zrcadla na obličej, připadám si děsně nakynutá...možná je to tou rýmou..nevím :-( 

V kabátku

Bad bad mood :-(

30. září 2010 v 18:23 | Cukřík |  →About Me
Uh...zase tu je období strašný nálady...mě připadá, že mě takovýhle depky přepadaj čím dál časstěji..

Zítra jdu do školy..nechce se mi tam...mam co delat, abych dokazala dat par souvislých vět dohromady, natož abych se musela zas šrotit nějáký hnusný vzorečky a bláboly...nechci...

Pak...připadá mi, že nikomu na mě absolutně nezáleží...že lidi z ranče na mě dokonale je*ou...že je nezajímám...že jsem jejich minulost...proč, doháje, proč?!

Pak taky dieta...připadá mi, že nikdy nedokážu zhubnou na tolik, kolik bych chtěla...vždycky se pdoívám do zrcadla a řeknu si, že mi to sluší...pak si něco dám...pak mám chut se minimálně přizabít...je to jak začarovanej kruh..

Taky jsem to dneska po asi čtvrt roce zase dostala...cejtim se...no, mám křeče, bolí mě hlava...ale...je to na jednu stranu dobra zprava...jeste pred dietou jsem vyzjistila, ze par dni pred kramama jsem vzdycky trochu pribrala - asi se ve me nahromaduje voda(??), nevim, ale vzdycky jsem mela pred kramama tak vo 3 kila vic nez po nich...je to divny...ale...treba uz to tak neni..nevím.

Pak taky...začíná mít o mě zájem čím dál tím víc kluků...ale...já..prostě mi připadá, že size mě jen dělaj prdel..nebo mi napsal bejvalej...neviděla jsem ho asi třičtvrtě roku...prej...by mě chtěl zas vidět...pak mi začal zas lichotit, že teď vypadám fakt skvěle...jenže...já se prostě bojim, že na fotkcáh vypadám jinak...a když si představim to ponížení, kdybych tam přišla a on se šklebil jak po vykousnutí se s citronem, že nevypadám tak jako na fotkách...nevím, nevim !

Všichni mi říkaj, že na fotkách vypadám jak ve skutečnosti...jenže, mě to prostě nepřipadá pravdivý :'( Kdy konečně mi to pravdivý připadat bude?!

Potřebovala jsem se vypovídat...kdyžtak to ignorujte, je to čistě výlev mých negativních emocí..

Čaute...

Holky, TOHLE JE THINSPIRACE!!!

30. září 2010 v 17:40 | Cukřík |  →Thinspiration
Jednou jsem tak brouzdal ana netu a našla jsem tenhle blog, tnehle článek a tuhle holku, před kterou bychom si měly všechny do jedný kleknout. Myslím, že to co ona dokázala je snem mnohých z nás. Cejtim k ní hluboký obdiv a jednou bych chtěla mít tak pevnou vůli, jako ona. Její stránky jsou →tady← a článek ↓↓


Na tenhle ten článek jsem čekala 4 roky=). a přece jsem se dočkala.....
Tak nějak zase přemýšlím, jestli už jsem nedosáhla svého cíle....a myslím že ano, nebo že už nejsem daleko, ale nevím proč, vždycky jsem měla jako cíl 50-53kilo jenže ted jsem se po několika měsících 2-3měsíce) jsem se zvážila, protože už víc z vás se dotazovalo a ptalo, kdy se konečně teda zvážím a kolik mám...atd=) já nechtěla, až ted, když procházím kolem zrcadla a říkám ty bláho, tys to dokázala, já vím nejsem a nebudu nikdy dokonalá jako ty modelky kost a kůže, ale to já vlastně, ted, už ani nechci dřív ano, měla jsem velké oči a chtěla být ta vychrtlina, ta jedna z nich, ale ted? nevědomky, prostě jsem se snažila jíst málo, snažila se jíst co nejlepší potraviny? směrem k hubnutí, takže bez sladkostí...atd) a ted prostě zkouším si v obchodě věci a říkám wow to není vůbec špatné=)) nechci se tady chválit a nechci ani, aby to tak vyznělo, ale nevím jestli už prostě nejsem v cíli, s kterým jsem co já vím 3-4 roky zápasila, ano chci si říct jsem na konci, ale zase se s váma nechci rozloučit.....a ted konečně odpověd pro vás s mým velkým potěšením vám oznamuju že vážím z původních 92kilo 56.2kg (dneska ráno, nenapapaná=) jsem štastná=) nevím jak to sem napsat, ale prostě ta blaženost po čtyřech letech, po čtyřech letech v kterých jsem si toho vyslechla dost, hnusného.....tak jsem konečně štastná, cítím jak se na mě dívají kluci, dřív to byl pohled jako ty bláo čum na to prase, ted se dívají, a ten pohled je jinýá, je pozitivní zadívají se....a pak se třeba znova otočí.....já prodělala za ty 4roky tolik změn, prošla jsem si řadou oblečení přes sportovní, bez stylu až po myslím dnešní nejlepší=))) spíše teda elegantnější ale nepohrdnu ani converskama, které mám objednané=))) prostě už mám všechen styl a detaily očekované, z dob, kdy jsem se na ně dívala a říkala si, až já si jednou tohle budu moct vzít na sebe.....nastal ten čas...jsem prostě spokojená sama se sebou na tuhle chvíli jsem čekala ano, 4roky......začínala jsem opravdu jako prase které mělo skoro metrák 92 kilo, pane bože už nikdy víc, doted vyčítám našim, proč to nechali zajít až tak daleko.....a ted se cítím tak lehká, když se podívám na svoje staré fotky=) no končím ještě se rozmyslím co bude s blogem dál.....hodím vám sem ještě fotky=) vaše♥♥♥♥ dee

začátek, jo, jako prase 92kilo

toto byl mezistav=)68kilo

a ted:56kilo♥

širší boky mi pořád zůstaly...ale tak na kostech asi nic nezměním co?...ale ne, jsem na sebe pyšná=)když srovnám první fotky a ted ty poslední=) a dál? dál už jít nechci, nechci být vychrtlá....


Tak to je můj cíl, můj 4letý příběh, můj život, jsem štastná jj, ted to konečně můžu říct nahlas, ted si můžu koupit skoro všechno, holky i kdysž jj, je to těžké, neříkám že jsem to vždycky zvládla, bojujte za to, protože ten pocit, je 14010000000x lepší než pitomá čokoláda...víte kolikrát já začínala? a kolikrát brečela že jsem to zase pos*ala.....ale prostě zvednout a co další den to zkusit znova....budu vám držet palčky, chtěla bych abyste mi napsali co s blogem , jestli ho mám smazat, jestli ho nechat jenom tak, a nebo jestli sem přidávat třeba modu a tak...pokud budete chtít ráda tu s váma zůstanu, ale bez jídelníčků a diet...byla bych tu pro vás jenom jako podpora a jako nositelka novinek z mody hadříků a tak ...tak pisněte papa vaše Dee♥

Zdroj: http://perfect-dee.blog.cz

30.09.2010

30. září 2010 v 13:27 | Cukřík |  →My day
Snídaně: Bílý Jogurt Activia 80g
               2 dětské piškoty Opavia

Svačina: ---

Oběd: 150g míchaných vejcí...:-( - původně jse je dělěla, že je vyhodim ale...neodolala jsem, dělala jsem je na minimálně oleje...stejně prohřešek, tipla bych tak...400kcal?

Svačina: Jablko --->100kcal

17.20 - teď jsem přišla z venku, šla jsem tůru jak blázen a byla jsem venku 1hodinu a 55minut :) Takže mi to hází -600kcal

No a teď...se budu modlit, aby mě nepopadly chutě...:-/

No...je to špatný, co si budem nalhávat... 


I když...

29. září 2010 v 22:37 | Cukřík |  →About Me
I když to neni vysloveně PRO ANA MUSIC...pro mě je...vždycky si uvědomím, proč to dělám...je prostě úžasná ♥


Celkem dobrý dnešek - 29.09.2010

29. září 2010 v 20:04 | Cukřík |  →My day
Kočky, dneska to clekem šlo...na to, že jsem byla celej den doma...

Snídaně:  65g Jogurt Bílý Activia ( zase jsem snížila dávku)
               2 dětské piškoty Opavia                ---->57kcal

Svačina: Zbytek joguru s asi 5lžičkama dřmu!!! ---->   100kcal? O_o 

To jsem se nasrala sama na sebe a šla jsem se zvážit. Hm, skvělý, 70kg...myslela jsem, že mě jebne. Jo, jasně, od těch 4dnů jsem nebyla pořádně na záchodě, jídlo je všechno furt ve mě, za ten den jsem už měla snídani, svačinu, půl litru vody...ale stejně...

Šla jsem teda cvičit aerobik, i když jsem nemocná a na práškách. Spálila jsem 300kcal.

Oběd: Špaldový chlebíček BIO ---> 20kcal

Svačina: 70g okurky ----> 11kcal

Večeře : NIC!!! A tak to taky zůstane

Byla jsem se psem 1hodinu a 30 minut venku, ostrá chůze, takže - 890kcal.
Pak jsem taky posilovala - trochu mín, než dávaj ostatní holky, ale...musim proste pomalu, kor kdyz jsem nemocna.... - 80sedů-lehů, 60 dřepů, 40 kliků a 10 angličáků.


Podívat se pravdě do očí a bejt z toho tak děsně v prdeli !! :'(

29. září 2010 v 10:14 | Cukřík |  →About Me
Holky, já se zblázním, já se zblázním !! :'( Teď jsem si stoupla na váhu :'( Mám o 4 kila víc...mám 70...70KG!!!!!! Za ten zkurvenej víkend jsem nabrala 4 kila, 4 kila !!! Jo, sice jsem ještě nebyla pořádně na záchodě, dneska jsem dost pila..ale stejně...4kila...mě jebne, jebne :'( Teď du cvičit i když mám prášky...je mi to jedno :'( SOS...:'(


Zajímavost - kilogramy na kalorie

28. září 2010 v 20:01 | Cukřík |  →Tips'n'Tricks
Procházela jsem si různý pro-ana stránečky, o hubnutí a prostě tendle spolek a narazila jsem na jednu informaci, o který jsem už dýl přemejšlela a marně hledala, jak to asi je - 

1kg tuku = 7000kcal

Upřímě mě tohle zjištění celkem rozladilo....vypočítala jsem si, že abych schodila 1 kilo, potřebuju na to zhruba 2 dny...jako...neni to špatný...ale ty dny se rovnaj absolutnímu vytížení...ale brala jsem v potaz trochu "volnější" jídelníčky.

Váš krásychtivěj Cukřík(Kačenkaaaa xP) je zpátky...muhehe, i když jsem ty 4 dny posrala jak jsem jen mohla, teď už to pude jen dobře...doufám, teda...něco na mě leze a dneska celej den jen spim, jim a nebo smrkám, kýchám a kašlu...a dopuju trigrip! Takže zítra se asi škola konat nebude...

Nejstrašnější dny pod sluncem

28. září 2010 v 17:30 | Cukřík |  →My day
ČAUTE, KOČKY...

Bylo to děsný...článek jsme psala vždycky po večerech...tak je to asi trochu zmatečný...tak doufám, že se v tom vyznáte...Konec jsem psala včera večer...bábovky jsem si nakonec vzala jen kousek...Dneska jsem měla k snídani jogrut, pak kousek bábovky, k obědu 3 špaldový chlebíčky BIO, k svačině 1 a teď jsem měla Flinta a čínu...něco na mě leze, cejtim se strašně slabá, tak potřebuju dobít baterky, znovusezregenerovat...chápete...asi zítra nepůjdu do školy...ještě nevím...

Tak tady ten článek : 

Fakt jsem netušila, že to budu podělávat AŽ TAK MOC... Jo, říkala jsem si, že ten víkend, ten pátek, sobotu a neděli prostě nedám, ale že TAKHLE poseru i pondělí...pfff...snad by to byla i škoda mluvit...mám chuť skočit z mostu - ještě štěstí, nebo smůla, jak se to vezme, že tu absolutně žádnej neni... když teda nepočítám lávku přes potok, která je vysoká 10cm...to by asi nešlo, co?
Takže začneme pátkem...jak jsem psala, měla jsem večer v plánu dělat ten svůj děsně dobrej dort...tak víš co, dělala jsem ho přes 2 hodiny, míchala náplně, dělala korpus...za ty 2 hodiny jsem musela sežrat minimálně 3kila krému(nebo o tolik jsem se pak cejtila těžší...)(a byl teda výživně fakt úžasnej - smetana, tvaroh(samozřejmě, že tučnej...), pudink, tuny cukru, kakao....) - tak víš co, ochutnat, jestli je jeden druh krému dost sladkej, pak v druhým, jestli je dost kakaa, třetí krém,....
Zařadila bych to v žebříčku katastrof hned těsně za hurikán Katrina...Pak ještě minimálně jednu kompotovou broskev - dávala jsem je dovnitř do krému a i jima zdobila, takže jsem vždycky nakrájela, co mi zbylo letělo hned do pusy, protože jsem byla líná to jít vyhodit na druhou stranu do koše....Pak korpusový piškoty napuštěný kafem a rumem - sice si říkám, že by asi málokdo odolal, ale sakrá, já už bych měla bejt odolná...! Jo, sice jsem odpoledne odololala McDonaldovi, ale stejně...pak to odnesl čtvereček tamvýho chleba(zatím good) s vajíčkovou pomazánkou(SHIT!). Pak na stole byly v misce ještě takový ty čajový sušenky. Odhadem jsem jich za ten večer sežrala půl pytle...nebo čtvrt?
Ještě mi babička přála k narozeninám - a strčila mi mimo jiné do ruky i flašku pomerančovýho džusu(asi forma sladkýho, díky bohu ne bomboniéry, ale stejně, když mi to dávala, tak pronesla, že si do toho pak kldině budu moct dát vodku...XD), kterýho jsem za večer vypila asi půlku (ten kretén má/měl 48kcal/100ml!!!). To, co jsem si dokázala na pátek vzpomenout je snad a asi i naštěstí všechno. Ještě je možná vhodiný podotknout, že jsem přes den neměla prakticky nic...

Sobota.Sobota znamenala dort. Můj strašně dobrej dort. Zasranej dort. Den jsem začala trochu jinak - protože jsem neměla k dispozici bílý jogrut, tak jsem si dala menší kus koláče, kterej energeticky odpovídal velký porci jogurtu.Fajn, zatím v rámci možností ok.Vynechám svačinu. Pak mi máma řekla, abych všem ukrojila malinkej kousek dortu. Pohrávala jsem si s myšlnekou, že s prostzě nedám - asi 3sekundy..Když já byla tak zvědavá, jak se mi povedl a jakej byl...Nakonec o skončilo tak, že jsem si dala taky a
už se nedočkavostí klepala na dašlí kus...Byl prostě nehorázně dobrej...Oběd - to už jsem se trochu vzpamatovala - jsem odbyla asi 150g kuřecího masa. Ostatní se cpali svíčkovou s knedlíkama - to je jeden z mála přínosů mé diety = zhnusily se mi kledlíky a omáčky - takže jsem byla celkem spokojená, že neobědvám takovou kalorickou bombu a věřila, že se už undržím...Neudržela - po obědě máma každýmu přidělila kus dortu( měl velikost jak těhotná kráva) a a ni se mě neptala, jestli chci, nebo ne...Když jsem si vybavila tu skvělou chuť, tak jsem se prostě neudržela. Takže jsem měla na kontě už o mnohem víc kalorií, než jsem plánovala. Byla jsem sice přecpaná, ale rychle mi slehlo - takže svačina se odehrávala rovněž v dortovém duchu a plus ještě kousek ovocnýho koláče, co přivezla máma a kterej jsem snídala.
K večeři jsem měla zase dort(byl to poslední kus....), pak jsem neodolala kousku bagety(byl fakt malej) s lučinou
a pak jsem si já kráva řekla, že už to dneska nemá cen, takže jsem měla ještě cca půl tabulky čokolády...Jsem si jistá, že jsem měla ještě něco, ale te´d si na to zaboha nemůžu vzpomenout - jo, měla jsem ještě jablko
a 4 sušenky TUC. Takže pro sobotu ještě větší význam slova SHIT, než jsem původně plánovala. Skvělý. V posteli jsem si odpřísahávala, že v neděli se už udržím. Sice jsem v tu sobotu cca 2 hodiny svižně chodila, ale...stejně to bylo příšerný.

Neděle. Ráno jsem vstala s tím, že dneska mě už nic nezvyklá - začal jsem ukázkovými 100gramy jogurtu. Pak mi do huby vlítla čajová sušenka. Fajn, říkala jsem si, že to mám místo svačiny. Jeli jsme nakupovat do Tesca, tak jsem si nakoupila zelí, zeleeninu, jogurty, Corny Linea...fail - matka mi koupila 300g vážený kuřecí šunky, po který se můžu utlouct. V autě mi jí dala, prej ať si dám. Co si myslíš, že se s ní stalo...Doma jsem si k "dalšímu" obědu dala jogrut s 3 kakaovýma piškotama. Pak babička začala dělat bábovku - takovou nikdo nejedl...Těsto je tak úžasně nadýchaný, jemný, chuťově vláčný a dává do ní skoro celý oříšky...Bbábovka se dopekla a já jsem až do 8 večer odolávala - pak mi máma řekla:"Notak, vem si koušek bábovky, je strašně dobrá," a já se už vezla, protože jsem už tak skoro po tý bábovce hrabala prackama a když jsem ještě dostala slovní pobídku, nebyla jsem k zastavení.
Průběh večera(bohužel až do půl 1) byl doprovázen
celkem asi třetinou bábovky. Super, tyvole.

Pondělí. Snídaně bylo tradičně 75g bílýho jogrut spolu s 2piškotama. Hned na to jsem si dala corny linea (kterejch jsem v neděli sežrala taky docela dost...asi 2, nebo 3...), protože jsem vstávala později, tak že to je jako svačina. Jeli jsme do Intersparu v Český Lípě.
Koupila jsem si tam oříškový Corny Linea/ sou pěkně hnusný...) A 2 velký flašky Coly Light. Pak jsme tam byli v jednom "butiku" . Máma mi tam koupila elastický tričko lososový barvy s dlouhým rukávem. No k tomu se ještě dostanu. Tak teda cesta zpátky
= 200 šunky...nemusím to víc rozebírat...Tak jako že to bude oběd. Ale jo, docela to šlo, do tý doby, než mám aotebřela bonboniéru Mořských Plodů z belgický čokolády...Měla jsem 5 kousků. Pak jsem zas chybně usoudila, že už to nemá cenu. Odnesla to 3bitka. Pak ještě Corny s jogurtem. Naši šli na procházku a já, kupodivu docela happy, jsem si oblékla do nový tričko, že si ho užiju. Měla jsem zaplej comp, na něm i zaplou webku. Tričko jsem si vzala a prakticky omylem se koukla na monitor. Takovýho špeka nikdo v životěneviděl...Paže jak ze sádla, nakynutý břicho a ty špeky na zádech...! Udělalo se mi ze sebe uplně špatně...To bylo asi v půl 4 odpoledne. V 6 byla bábovka dopečená, pocukrovaná, rozkrájená a naservírovaná se šlehačkou ani ne 1 metr ode mě...Už mám v sobě 3 kousky...Nechámu to...vždycky ve mě něco řekne vem si, nebo
bude zle...já už nevím...jsme na sebe nasraná..Bojim se, o kolik jsem tu ztloustla... I když když se na sebe podívám do zrcadla jakoby ze strany, že otočím hlavu, tak se mi tam nehromaděj špeky, jako se mi ještě před týdnem dělaly...ale to nic neznamená...maximálně to, že jsem přibrala, udělalo se mi tam nový sádlo a to co se mi tam krabatělo, byla kůže...Čeká mě ještě úterý. To už dám..! Už budu půlku dne v Plzni...Dopoledne prostě přežiju...a doma už to bdue snad jednoduchý...

Ještě k tomu co jsem dostala - od babičky jsem dostala skvělej kabát, černej, klasickej napoleonskýho střihu, má nádhernej límec, celkově je pěkně střiženej. Přes prsa je mi pořád stejně těsnej, jako když jsem si ho zkoušela
asi před 3 tejdnama, když jsme mi společně vybíraly dárek (jen pro praktickou informaci, před dietou jsem měla podprsenky 80D, teď mám 70-75C..), ale přes boky...nevím, jestli se mi to jenom zdá, ale připadá mi tam děsně volnej - a strašně mě rozšiřuje... A to jsem měla za to, že mi tehdy byl upnutej všude. No, to už je teď jedno. Když jsme byli v tom Intersparu a byli jsme mimojiné i v Hervisu, koukla jsem se tam do zrcadla...připadalo mi, jako kdyby tam na mě koukal někdo uplně jinej...Připadala jsem si docela štíhlá...I v tom kabátě, kterej mi přidává minimálně nějákejch 5 kilo na bocích.
A k těm podprsenkám, připadá mi, že je mi teďkons Belinda vel. 70C mnohem líp, než o prázdninách - prsa mi z ní moc nelezou, celkově mi víc sedí.. Asi se vytahává ^^.

Nejhorší je, že mám pořád chuť na bábovku. Je položená na tácu na stole, kterej je 1 metr za mnou. Stačilo by se jenom zvednout, otočit se a ukrojit si. Ona by se mi pak drolila v ústech a já bych vychutnávala jeji vlhkou, jemnou chuť. Ale já přece nesmím. Jednak jsem jí už měla nespočítatelně. Dnes i včera. A od zítřka...začnu znova...A tentokárt už žádný kiksy...Já se do těch džínů chci dostat. A chci zhubnout ty nechutný špeky... To moje hnusný břicho. Boky, špeky na zádech...

Nožky,nožky, aneb poplach

28. září 2010 v 17:25 | Cukřík |  →My photos
Tentokrát fotky nohou...je to sice trochu lepší, než břicho, ale...stejně..stejně bych si je nejradši uřízla...


Kéž bych byla jiná...

28. září 2010 v 17:23 | Cukřík |  →My photos
Dneska jsme se vrátili. Víc vám popíšu v speciálně na to zaměřeným článku. Te´d sem dám tuhlenstu fotku...Focená po přežráním bábovkou...mám ho taky pěkně nafouklý...bojím se, že mi tak zůstane...x(

Klik na celý článek -->


Příštích 5 dní utrpení...

24. září 2010 v 6:59 | Cukřík |  →My day
Dneska je pátek...a odjíždí se na tu chatu, jak jsem psala, na prodlouženej víkend...strašně se bojim....budu tak děsně těžký se tam držet...

Dneska se budu snažit se alespon dopoledne trochu víc omezovat, abych kdyžtak měla něco "do zásoby" 

Holky, prosím, myslete na mě a držte mi palečky...kdyžtak mi napiště něco pod tenhle článek do komentů...alespoň na 5 minut denně se snad na net dostanu...

Já nechci :'( 

Ale zase na druhou stranu to beru jako takovou zkoušku....jestli to vydržím, tak jsem borec...ale...předem se obávám, že to nedokážu...


Středovečerní odhodlání a Čtvrteční plnění měho největšího snu !!!

23. září 2010 v 6:53 | Cukřík! |  →My day
Dám to, DÁM TO, DÁM TO! Pořád mi bliká před očima, že to dělám kvůli sobě, kvůli sobě, abych se do těch pevnejch džínů dostala bez potíží!!!!

Snídaně: 75g Bílý jogurt Activia
               2 dětské piškoty          ------->61kcal  

Svačina: Corny Linea Čokoládová    -----> 65kcal

Oběd: 146g okurky
           16g kuřecí šunky
           60g Bílý jogurt Activia(FAIL..X/)     -----> 87kcal

Svačina: Corny Linea Jogurtová     ------>67kcal

Večeře: Jedno velké jabko ------> 100kcal

CELKEM 380KCAL (Trochu...se mi to nelíbí...ale nemůžu chtít všechno hned,ne?)

Pohyb
  - Na těláku jsme běhali 1000m...dala jsem to za 4,2 minuty...výsledek je děsněj, ale tak alespon jsem se hejbala. (Takže  JENOM -100kcal...a to jsem myslela, že tam vypustím duši...)
  - Hodinu a čtvrt jsem venčila psa rychlostí kolem 6-8km/h (spíš teda těch 7...) Takže kolem -750kcal..
  - Hodina a půl velmi náročnýho volejbalu...celkem makačka, ve čtvrtek jsem se staršíma holkama....takže -770 poctivých kcal...

Pití
  - Dneska jsem pila mááálo....asi jen 1l vody a teď večer to doplním asi ještě tak půl litrem čaje...

SOUHRN
  *Snězeno kalorií - 380kcal
  *Spaleno kalorií  - -1620kcal = pohyb (Bazální metabolismus mám 1549)

Jsem v mínusu, za den, i když vezmu v potaz bazální metabolismus :

- 2789kcal/DAY

I'm proud of myself :)
A myslím, že už to bude jen lepší a lepší :)

STAY STRONG !
STOP!!

22. září 2010 v 23:01 | Cukřík |  →About Me

STOP! 

Rozhodla jsem se, že začnu od znova...
Rozhdola jsem se, že si zvýším příjem kalorií - na 300kcal/den -> 60kcal na jedno jídlo. Myslím si, že když si to takhle navýším, bude mě míň svádět uždibování a budu mít víc energie na cvičení a celkové existování. Mohly by opadnout i záchvaty přejídání a hysterie - v posledních dnech mě přepadaly stavy, kdy jsem cítila nepopsatelně silnej vztek, zoufalost, byla jsem podrážděná a prostě...myslím, že to bylo kvůli tomu, jak jsem se furt kontrolovala co jím a že se mi to nedařilo....

OD TEĎ TO BUDE JINAK!

Začínám prostě znova...přemýšlím, že si v profilu změním údaje a to tak, že bývalích 85kg dám jako dávnou historii a vytvořím nový start: svých aktuálních 66kg. Goal1 stanovím na 62kg, Goal2 na 59...a výsněný cíl na 55....myslím, že tak to bude mnohem zvládnutelnější...

Já vím, že to je asi částečně blbost, ale vždycky když se na ten sloupek podívám, tak se cejtim dobrá, že jsem sundala 20kg..a už šahám po tučný pochoutce..nejsem dobrá...ne když se cpu čokoládou...proto chci začít znova...chci do toho vložit tolik elánu, co jsem do toho vkládala když jsem byla téměř 90kilová...

Chci být anorektička

- Já vím, zní to šíleně, ale já se jí stát prostě chci...Jednak si myslím, že to je určitě lepší, než být tlustá bečka, co se nevejde to džín vel. **(Ano, budu si to furt opakovat, dokud se do nich nevejdu bez potíží!), pomalu neprojde dveřmi a spolužáci na ní řvou, že je "nakynutá"...
- A druhak chci strašně zažít pocit, že je jídlo můj nepřítel....že nenávidim jídlo...Jo, sice už určitej kladnej citovej vztah k pocitu prázdných útrob mám, ale...nenávist k jídlu jako celku je něco jinýho...a já prostě chci vědět, jaký to je...

Jestli jsem šílená? Jen trochu...

Já...chci konečně dosáhnout toho, co jsem vždycky chtěla...chci dosáhnout dokonalé postavy...sice mě čeká rodinný prodloužený žrací víkend...ale i kdybych pdoělala ten, začnu zase odznova....budu začínat tak dlouho, dokud se mi to nepodaří

Vím, že mě jednou ANA zabije..

O5 to zní jako největší šílenost...ale...jsem z řady pro někoho pošahanejch lidí, který by byli radši, kdyby je zabila anorexie, než obezita...Už se v sobě přestávám vyznávat..

Hlad bolí, ale krása a štíhlost za to stojí!

Já vím, že se mi to řekne lehce...ale...přesto doufám, že se najde alespoň někdo, kdo mě v tom bude podporovat...doufám a prosím vás o vaší podporu vůči mě...nevíte jak to člověku dokáže pomoct...

Holky, strašně vás žádám...

22. září 2010 v 20:27 | Cukřík |  →About Me
Holky, chtěla bych vás o něco požádat a je to pro mě hrozně důležitý,....

Dneska jsem totiž byla v krámech, se záměrem, že si koupim nový džíny...Do velikosti, kterou jsem myslela, že už bez problému obleču, jsem jen horko těžko navlíkla..jsem z toho na prášky...je to prostě hrozný...v jedný velikosti mám docela pěkný nohy, ale sotva je dopnu v pase a ve velikosti o jednu větší mám nohy jak...jak golem..

A tak vás teda prosím - dám vám sem 2 moje fotky...PROSÍM - napište mi do komentářům na jakou velikost byste mě tiply (myslím velikosti 34,36,...) Je to pro mě strašně důležitý...chci zjistit, jestli na svou velikost oprabdu vypadám....DĚKUJU ♥♥♥
ZAS JÁ

dziny...

Radši to víc rozepisovat nebudu...

22. září 2010 v 14:51 | Cukřík |  →My day
Dnešek byl další katastrofa...začalo to musli sušenkama dopoledne, přes čokoládu a skončilo to UGO koktejlem "Va vitalitu"...jsem horzná.Nenávidim se...sice jsem si vyhlídla nádherný džíny...ale hádejte co...sou mi pomalu malý....achjo....mě to sere!! Nedokážu se ovládat...nedokážu si říct stop...tímhle tempem ze mě bude 85kilová bečka jako na začátku....x(

dziny...

Narozeniny...

21. září 2010 v 19:16 | Cukřík |  →About Me
Tak jak jsem se v posledním( nebo předposledním (?)) článku obávala a děsila, vše se vyplnilo. Nadešlo útěrý, 21.září a mé narozeniny...

Nejspíš i tím, že jsem byla doma, jsem měla čokoládu...nakone celou...a mnoho a mnoho věcí okolo...ani nevím co :-/

Muj batoooh <3
A večer nadešlo přání a dárky...Dostala jsem od našich nádhernej baťoh Dakine (viz obrázek, ve skutečnosti je to trochu víc světlejší a celkově je prostě hezčí :))a čokoládové fondy z hořké čokolády (Takovej kelímek, ve kterým je ztuhlá čokoláda, dá se to do mikrovlnky a ono se to rozehřeje, prej je to z Globusu, já to ještě nidky neviděla)- k tomu 2 kiwi a banán...myslim, že vám nemusím moc do podrobna popisovat, co      následovalo....fondy jsem sice celé nesnědla, ale 2 kiwi a jeden banán jo...a bylo to strašně dobrý...No a od strejdy, u kterýho táta byl, jsem dostala pytlík brambůrků (brambůrky už neexistujou) a tisícovku. Za tisícovky jsem ráda, něco hezkýho si koupím :) 

Fondue...


Jasně, jsou to moje narozky...ale...kdybych to tak slavila 1 den...já už to takhle slavila v sobotu ( i když trochu v menší míře) a budu slavit ještě o prodlouženým víkendu s širším orkuhem rodiny...Nevím, jak to dopadne...ale doufám, že alespoň trochu dobře...